OLÜMPIAADID 2023.- 2024. õppeaasta


Matemaatikaolümpiaadi tulemused

4. klass
I koht Karl Märten Aren, juhendaja õpetaja Kati Sagar
II koht Ott Vaarmari, juhendaja õpetaja Reine Reiska

4.-5. koht Raul Hanschmidt, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
6. koht Sergo Välimäe, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
8.-9 koht Mia Sillasoo, juhendaja õpetaja Reine Reiska
8.-9. koht Marleen Kaasiku, juhendaja õpetaja Reine Reiska
15.-17. koht Annabel Kinsiver, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu

5. klass
I koht Lisbeth Nõlvak, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
II koht Gerda Härm, juhendaja õpetaja Egle Arulepp

5.-6. koht Jürgen Surva, juhendaja õpetaja Külli Jäätma
13.-15. koht Oliver Jüris, juhendaja õpetaja Külli Jäätma

7. klass
6.-10. koht Reigo Isakar
6.-10. koht Mari Roosme
13. koht Mia Marha Aasaväli
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
8. klass
1. koht Helerin Seera
3. – 4. koht Andreas Lain
6. – 8. koht Reigo Jaagumann
12. – 13. koht Anette Tammoja
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
9. klass
1. koht Roosmarii Villems
3. koht Oleksandra Zborovska
Juhendaja õpetaja Lea Allik


Vabariilikul informaatikaviktoriinis "KOBRAS" saavutas
Laurits Nummert benjaminide võistlusklassis 3. järgu 44 punktiga (8.- 23. koht, kokku osales 2317 õpilast)
benjaminide võistlusklassis osalesid veel Jürgen Surva ja  Oliver Jüris (36 punkti)
Andreas Lain kadettide võistlusklassis 5. järgu 52 punktiga (17. - 31. koht, kokku osales 2154 õpilast)
Juunioride võistlusklassis osalesid
Roosmarii Villems  (38 punkti), Carlis Rak (31 punkti) ja Anabel Nurmine (28 punkti)
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
 

Loodusteaduste olümpiaadi piirkondlik voor
1. koht Helerin Seera 8.c
2. koht Reigo Jaaguman 8.a
3. koht Anette Tammoja 8.c

4. koht Keiti Viilip 8.b 
5. koht Ketren Viilip 8.b
8. koht Maria Palling 8.b
Juhendaja õpetaja Reet Libe ja Meeli Savolainen

 
Maakondlik "Nuputa" võistlusel
saavutas 5.-6. klasside võistkond I-II koha (Lisbeth Nõlvak 5.k, Jürgen Surva 5. c, Laurits Nummert 6.a, Keilin Kägu 6b).
Juhendaja õpetaja Lea Allik.
saavutas 7. kl võistkond II koha (Lee Vaarmari 7.a, Mari Roosme 7.b, Mia Martha Aasaväli 7.c).
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
Peast arvutamises Lisbeth Nõlvak jagas I-II kohta 5. klassi õpeilaste arvestuses ja  6. klassi õpilaste arvestuse saavutas III koha Laurits Nummert

 
Maakondlikul matemaatikavõistlusel PUNKTUM esinadsid meie kooli Carlis Rakk, Andreas Lain, Rikomar Luht ja Maria Palling.
Carlis Rakk saavutas teise-kolmanda koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja esimese koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Andreas Lain saavutas neljanda-viienda koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  kolmanda koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Rikomar Luht saavutas 15. - 17. koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  25. koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Maria Palling saavutas 22. - 23.  koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  15. - 20. koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Õpilaste juhandajad õpetaja Lea Allik Ja Laine Aluoja

Matemaatikaolümpiaadi tulemused

4. klass
I koht Karl Märten Aren, juhendaja õpetaja Kati Sagar
II koht Ott Vaarmari, juhendaja õpetaja Reine Reiska

4.-5. koht Raul Hanschmidt, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
6. koht Sergo Välimäe, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
8.-9 koht Mia Sillasoo, juhendaja õpetaja Reine Reiska
8.-9. koht Marleen Kaasiku, juhendaja õpetaja Reine Reiska
15.-17. koht Annabel Kinsiver, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu

5. klass
I koht Lisbeth Nõlvak, juhendaja õpetaja Marika Simson-Palusalu
II koht Gerda Härm, juhendaja õpetaja Egle Arulepp

5.-6. koht Jürgen Surva, juhendaja õpetaja Külli Jäätma
13.-15. koht Oliver Jüris, juhendaja õpetaja Külli Jäätma

7. klass
6.-10. koht Reigo Isakar
6.-10. koht Mari Roosme
13. koht Mia Marha Aasaväli
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
8. klass
1. koht Helerin Seera
3. – 4. koht Andreas Lain
6. – 8. koht Reigo Jaagumann
12. – 13. koht Anette Tammoja
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
9. klass
1. koht Roosmarii Villems
3. koht Oleksandra Zborovska
Juhendaja õpetaja Lea Allik


Vabariilikul informaatikaviktoriinis "KOBRAS" saavutas
Laurits Nummert benjaminide võistlusklassis 3. järgu 44 punktiga (8.- 23. koht, kokku osales 2317 õpilast)
benjaminide võistlusklassis osalesid veel Jürgen Surva ja  Oliver Jüris (36 punkti)
Andreas Lain kadettide võistlusklassis 5. järgu 52 punktiga (17. - 31. koht, kokku osales 2154 õpilast)
Juunioride võistlusklassis osalesid
Roosmarii Villems  (38 punkti), Carlis Rak (31 punkti) ja Anabel Nurmine (28 punkti)
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
 

Loodusteaduste olümpiaadi piirkondlik voor
1. koht Helerin Seera 8.c
2. koht Reigo Jaaguman 8.a
3. koht Anette Tammoja 8.c

4. koht Keiti Viilip 8.b 
5. koht Ketren Viilip 8.b
8. koht Maria Palling 8.b
Juhendaja õpetaja Reet Libe ja Meeli Savolainen

 
Maakondlik "Nuputa" võistlusel
saavutas 5.-6. klasside võistkond I-II koha (Lisbeth Nõlvak 5.k, Jürgen Surva 5. c, Laurits Nummert 6.a, Keilin Kägu 6b).
Juhendaja õpetaja Lea Allik.
saavutas 7. kl võistkond II koha (Lee Vaarmari 7.a, Mari Roosme 7.b, Mia Martha Aasaväli 7.c).
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
Peast arvutamises Lisbeth Nõlvak jagas I-II kohta 5. klassi õpeilaste arvestuses ja  6. klassi õpilaste arvestuse saavutas III koha Laurits Nummert

 
Maakondlikul matemaatikavõistlusel PUNKTUM esinadsid meie kooli Carlis Rakk, Andreas Lain, Rikomar Luht ja Maria Palling.
Carlis Rakk saavutas teise-kolmanda koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja esimese koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Andreas Lain saavutas neljanda-viienda koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  kolmanda koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Rikomar Luht saavutas 15. - 17. koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  25. koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Maria Palling saavutas 22. - 23.  koha peast arvutamise ülesannete võistlusel ja  15. - 20. koha eluliste ülesannete lahendamise võistlusel.
Õpilaste juhandajad õpetaja Lea Allik Ja Laine Aluoja