Õppetöö

Autahvel


Meie A-lised

2023./2024. õppeaasta
1. a klass

 
1. b klass
 
 
1. c klass
 
 
2. a klass
 
 
2. b klass
 
 
2. c klass
 
 
3. a klass
 
 
3. b klass
 
 
3. c klass
 
 
4. a klass
 
 
4. b klass
 
 
4. c klass
 
 
5. a klass
 
 
5. b klass
 
 
5. c klass
 
 
6. a klass
 
 
6. b klass
 
 
6. c klass
 
 
III kooliaste
 

 

2022./2023. õppeaasta

1.a 
Annabel Bergmann
Jarek Köhler
Grete Puidet
Kaily Tammemägi
Rasmus Teppo
1.b
Liisa Arulepp
Kermo Nõlvak
1.c
Eliise Galka
Teili Gritšenko
Robin Jõesma
Martti Martila
Mikk Mäesalu
Kristella Pärn
Meribel Rootsma
2.a 
Marleen Isakar
Kädili Jõesuu
Ramses Luht
Merit Metsalu
Laura Päär
2.b
Johann Mattias Alusalu
Rasmus Järv
Emmeliine Maria Kass
Andero Kuutok
Renee Laidro
Airon Kristian Telleng
Matthias-Timo Tiiter
2.c 
Getter Raadik
Sandra Tepner
Rasmus Vislapu
3.a
Iris Leonora Hosman
Marleen Kaasiku
Vanessa Kirsimets
Ott Vaarmari
Iti Tõnismäe
3.b 
Raul Hanschmidt
Annabel Kinsiver
Lisandra Lattik
Marten Toomela
Sergo Välimäe
3.c 
Karl Märten Aren
Laura Brause
Aleksandra Eslas
Kristelle Frei
Aksel Gansen
Lovise Heinsaar
Remo Kald
Adele Paas
Anete Toom
4.a
Gerda Härm
Romet Jõesma
Maria-Liisa Mättas
4.b
Alfred Meinart Kaasiku
Lisbeth Nõlvak
Hubert Ott
4.c
Oliver Jüris
Pauls Pacēvičs
Andra Päär
Jürgen Surva
Keiti Toom
Christofer Valang
Heily Wagner
5.a
Annaliisa Aren
Marina Jasson
Kateriina Kurvits
Laurits Nummert
5.b 
Grete Elina Ulp
5.c
Roosi Põllu
Katarina Riško
6.a
Heili Alljärv
Lee Vaarmari
6.b 
Mari Roosme
Emili Teesalu
6.c
Tene Tuulis
7.b
Maria Palling
Ketren Viilip
7.c
Helerin Seera
Anette Tammoja
8.a
Marta Roosme
8.b
Berit Biene
8.c
Kairit Kolk
9.b
Elise Zinovjev
9.c
Karola Lee Aasavelt
Romet Nurmsalu

 

2021./2022. õppeaasta

I KOOLIASTE
3A KLASS
1.    GERDA HÄRM
2.    ROMET JÕESMA
3.    MARIA-LIISA MÄTTAS
3B KLASS
1.    HUBERT OTT
2.    LISBETH NÕLVAK
3.    MARTIN MÄEKIVI
4.    ALFRED MEINART KAASIKU
3C KLASS
1.    MATS ARTUR AVI 
2.    PAUOLS PACEVIES
3.    ANDRA PÄÄR 
4.    JÜRGEN SURVA
5.    KEITI TOOM
6.    CHRISTOFER VALANG
7.    HENRI VEEBERG
8.    HEILY WAGNER
III KOOLIASTE 
4A KLASS

1.    ANNALIISA AREN
2.    MARINA JASSON
3.    GEORD JUHE
4.    JOANNA KAARET
5.    KATERIINA KURVITS
6.    LAURITS NUMMERT
4B KLASS
1.    ADEELE  KONTUS
2.    GRETE ELINA ULP
3.    HENRI VEERE
4C KLASS
1.    KAUR IVANOV
2.    ROOSI PÕLLU
3.    KATARINA RISKO
4.    KAROLIN VALK
5A KLASS
1.    HEILI ALLJÄRV
2.    EMILY VISLAPU
5B KLASS
1.    MARI ROOSME
2.    EMILI TEESALU
5C KLASS
1.    SANDER OJASAAR
6B KLASS
1.    ELISABETH ALUOJA
2.    ANDRE EENSOO
3.    MARIA PALLING
4.    KETREN VIILIP
6C KLASS
1.    ANETTE TAMMOJA
2.    HELERIN SEERA
3.    MARTA- LIIS SAIA
III KOOLIASTE
7A KLASS

1.    MARTA ROOSME
7B KLASS
1.    BERIT BIENE
2.    ROOSMARII VILLEMS
8B KLASS
1.    ELISE ZINOVJEV
8C KLASS
1.    KAROLA LEE AASAVELT
2.    ROMET NURMSALU
 

2020./2021. õppeaasta

1. a klass

1. b klass

1. c klass

2. a klass

2. b klass

2. c klass

3. a klass

3. b klass

3. c klass

4. a klass

4. b klass

4. c klass

5. a klass

5. b klass