Koolielu

Huviringid


I kooliaste

Näitering

Marju Mei

1.-3. kl

T 7.tund

Robootika Lego
WeDo 2.0

Reine Reiska

2.-3. kl

K 6.-7.tund
R 5.-6.tund

Ettevõtlike ring

Aili Avi

2.-3. kl

R 4.-5. tund

Liiklusring

Liisa Gritšenko

3. - 4.kl

N 6.tund

Keraamika

Anu Grents

3.kl

R 5.-6.tund

Solistid

Tea Saar

1.-4.kl

kokkuleppel

Ansamblid

Tea Saar

1.-4.kl

kokkuleppel

Pilliring

Tea Saar

1.-4.kl

R 6.tund

MUK 1.-2.kl

Tea Saar

1.-2.kl

R 4.tund

MUK 3.-4.kl

Tea Saar

3.-4.kl

N 6.tund

Keraamika 

Anu Grents

2.kl

N 6.tund

Spordiring                

Merle Vantsi

1.-5.kl     

E 6.tund                 
T 7.tund
R 5.tund

II – III kooliaste

Nutilabor/robootika

Laine Aluoja

4. - 9. kl

T 6.- 7. tund

Huvitav füüsika

Ella Põder

7.-9. kl

E kord kuus

Väitlus

Sirle Võtti

6.-9. kl

E 8.-9. tund

Mängujuhid

Liisa Gritšenko

4. - 6. kl

E 7.tund

Liiklusõpetus

Liisa Gritšenko

5. - 6. kl

R 7.tund

Näitering

Marju Mei

6.-7. kl

E 8.tund,
R 7.tund

Kunst

Triin Prints

VI-IX kl

K 7.-8. tund

TORE aktiivring

Aili Avi

6.-8. kl

E 8.-9. tund

Õpilasfirma

Aili Avi

7.-8. kl

kokkuleppel

Keraamika

Anu Grents

4.kl

T 6.-7. tund

Draama

Merilin Sepp

8.-9.klass

N 7.-8. tund

Kodundus

Maigi Martjak

4.-6. klass

T 7.-8. tund

Keraamika

Ehte Kurrikoff

5. kl

E 7.- 8. tund

Lastekoor

Tiiu Schüts

5.-7.kl

K 7.-8.tund
(tunniplaanis)

Neidudekoor

Tiiu Schüts

8.-9 kl 

K 8.t (tunniplaanis)
N 10.tund

Solistid

Tiiu Schüts

5.-9.kl 

Indiv. kokkuleppel

Ansamblid
Tütarl ans
Kullakesed

Tiiu Schüts

5.-6.kl
7.-8.kl

E kell 18.00-18.45
N kell 17.30-18.15

I kooliaste

II – III kooliaste

Nutilabor/robootika

Laine Aluoja

4. - 9. kl

T 6.- 7. tund

Huvitav füüsika

Ella Põder

7.-9. kl

E kord kuus

Väitlus

Sirle Võtti

6.-9. kl

E 8.-9. tund

Mängujuhid

Liisa Gritšenko

4. - 6. kl

E 7.tund

Liiklusõpetus

Liisa Gritšenko

5. - 6. kl

R 7.tund

Näitering

Marju Mei

6.-7. kl

E 8.tund,
R 7.tund

Kunst

Triin Prints

VI-IX kl

K 7.-8. tund

TORE aktiivring

Aili Avi

6.-8. kl

E 8.-9. tund

Õpilasfirma

Aili Avi

7.-8. kl

kokkuleppel

Keraamika

Anu Grents

4.kl

T 6.-7. tund

Draama

Merilin Sepp

8.-9.klass

N 7.-8. tund

Kodundus

Maigi Martjak

4.-6. klass

T 7.-8. tund

Keraamika

Ehte Kurrikoff

5. kl

E 7.- 8. tund

Lastekoor

Tiiu Schüts

5.-7.kl

K 7.-8.tund
(tunniplaanis)

Neidudekoor

Tiiu Schüts

8.-9 kl 

K 8.t (tunniplaanis)
N 10.tund

Solistid

Tiiu Schüts

5.-9.kl 

Indiv. kokkuleppel

Ansamblid
Tütarl ans
Kullakesed

Tiiu Schüts

5.-6.kl
7.-8.kl

E kell 18.00-18.45
N kell 17.30-18.15

Näitering

Marju Mei

1.-3. kl

T 7.tund

Robootika Lego
WeDo 2.0

Reine Reiska

2.-3. kl

K 6.-7.tund
R 5.-6.tund

Ettevõtlike ring

Aili Avi

2.-3. kl

R 4.-5. tund

Liiklusring

Liisa Gritšenko

3. - 4.kl

N 6.tund

Keraamika

Anu Grents

3.kl

R 5.-6.tund

Solistid

Tea Saar

1.-4.kl

kokkuleppel

Ansamblid

Tea Saar

1.-4.kl

kokkuleppel

Pilliring

Tea Saar

1.-4.kl

R 6.tund

MUK 1.-2.kl

Tea Saar

1.-2.kl

R 4.tund

MUK 3.-4.kl

Tea Saar

3.-4.kl

N 6.tund

Keraamika 

Anu Grents

2.kl

N 6.tund

Spordiring                

Merle Vantsi

1.-5.kl     

E 6.tund                 
T 7.tund
R 5.tund