Koolielu

Huviringid


HUVIRING

JUHENDAJA

KLASS

AEG

I KOOLIASTE

     

Liiklusring

Lea Jõesaar

3.-4. klass

T 6.-7. tund

Kunstiring

Külli Jäätma

1.-2. klass

E 6.-7. tund

Keraamikaring

Anu Grents

2.-3. klass

E 6.-7. tund

Saviteraapia (käelist tegevust toetav ring)

Anu Grents

2. klass

K 6. tund

Keraamikaring

Ehte Kurrikoff

3.-4. klass

T 6.-9.tund

Kunstiring

Ehte Kurrikoff

3.-4. klass

E 6.-7.tund

Robootika Lego WeDo 2.0

Reine Reiska

2.- 3. klass

N 6.-7.tund

Kunstiring

Triin Prints

4.-6. klass

T 6.tund

Kunstiring

Triin Prints

7.-9. klass

T 7.-8.tund

Mudilaskoor 

Tea Saar

1.-2. klass

N 5.tund

Mudilaskoor

Tea Saar

3.-4. klass

N 6.tund

Ansamblid

Tea Saar

1.-4. klass

kokkuleppel (erinevad päevad)

Solistid

Tea Saar

1.-4. klass

kokkuleppel (erinevad päevad)

Spordiring ”Tähelepanu, Start!”

Reine Reiska

1.- 3. klass

E 14.30 - 16.00

K 14.30 - 16.00
Türi ÜG võimla

Näitering

Marju Mei

2.-5. klass

E 13.45-14.30

II ja III KOOLIASTE

     

TORE suhtlusring

Aili Avi

5.-8. klass

T 6.-7. tund

Keraamikaring

Anu Grents

5.-9. klass

T 7.-8. tund

Robootika

Janek Marrandi

4.-9. klass

E 6.-7.tund

Nutilabor/Robootika

Laine Aluoja 

4.-9.klass

E 7.-8.tund

Spordiring ,,Tähelepanu, Start!”

Merle Vantsi

4.-5.kl.

E 14.30-16.00

K 14.30-16.00

TÜGvõimla

Lastekoor

Tiiu Schüts 

5.-7.kl

N 7.-8.tund

Neidudekoor

Tiiu Schüts

8.-9.kl 

T 7.-8 tund

TÜG 228

Ansamblid 

Tiiu Schüts

5.-7.kl Kullakesed

8.-9.kl Lahedad

ajad kokkuleppel

ajad kokkuleppel

Solistid

Tiiu Schüts

5.-9.kl 

E-R kokkuleppe

 

 

 

 

 

 

 

 

HUVIRING

JUHENDAJA

KLASS

AEG

I KOOLIASTE

     

Liiklusring

Lea Jõesaar

3.-4. klass

T 6.-7. tund

Kunstiring

Külli Jäätma

1.-2. klass

E 6.-7. tund

Keraamikaring

Anu Grents

2.-3. klass

E 6.-7. tund

Saviteraapia (käelist tegevust toetav ring)

Anu Grents

2. klass

K 6. tund

Keraamikaring

Ehte Kurrikoff

3.-4. klass

T 6.-9.tund

Kunstiring

Ehte Kurrikoff

3.-4. klass

E 6.-7.tund

Robootika Lego WeDo 2.0

Reine Reiska

2.- 3. klass

N 6.-7.tund

Kunstiring

Triin Prints

4.-6. klass

T 6.tund

Kunstiring

Triin Prints

7.-9. klass

T 7.-8.tund

Mudilaskoor 

Tea Saar

1.-2. klass

N 5.tund

Mudilaskoor

Tea Saar

3.-4. klass

N 6.tund

Ansamblid

Tea Saar

1.-4. klass

kokkuleppel (erinevad päevad)

Solistid

Tea Saar

1.-4. klass

kokkuleppel (erinevad päevad)

Spordiring ”Tähelepanu, Start!”

Reine Reiska

1.- 3. klass

E 14.30 - 16.00

K 14.30 - 16.00
Türi ÜG võimla

Näitering

Marju Mei

2.-5. klass

E 13.45-14.30

II ja III KOOLIASTE

     

TORE suhtlusring

Aili Avi

5.-8. klass

T 6.-7. tund

Keraamikaring

Anu Grents

5.-9. klass

T 7.-8. tund

Robootika

Janek Marrandi

4.-9. klass

E 6.-7.tund

Nutilabor/Robootika

Laine Aluoja 

4.-9.klass

E 7.-8.tund

Spordiring ,,Tähelepanu, Start!”

Merle Vantsi

4.-5.kl.

E 14.30-16.00

K 14.30-16.00

TÜGvõimla

Lastekoor

Tiiu Schüts 

5.-7.kl

N 7.-8.tund

Neidudekoor

Tiiu Schüts

8.-9.kl 

T 7.-8 tund

TÜG 228

Ansamblid 

Tiiu Schüts

5.-7.kl Kullakesed

8.-9.kl Lahedad

ajad kokkuleppel

ajad kokkuleppel

Solistid

Tiiu Schüts

5.-9.kl 

E-R kokkuleppe