Õppetöö

Konsultatsiooniajad


ÕPETAJA

AEG

KOHT

Lea Allik

K 7. - 8. tund

317 TÜG

Laine Aluoja

T 7. tund  + kokkuleppel

318 TÜG

Sirli Biene

T 7. tund 

324 TÜG

Jaanika Eik

K 7., 8. tund, kokkuleppel ka 9. tund 

255 TÜG

Külli Jäätma

K 6. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 9

Elve Jaansalu

K 8. tund + kokkuleppel õpetajaga

TÜG 261

Anu Jüris

E 6. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 24

Karen Kiik

T, N 7. tund + kokkuleppel

TÜG 319

Ethel Koit

T 6. tund

TÜG 217

Aili Avi

E 7. tund (TÜG), kolledžis kokkuleppel

TÜG 326

Reet Libe

E 7. tund, 8. tund kokkuleppel

TÜG 323

Merike Loikmaa

E 6. tund + kokkuleppel õpetajaga  

 

Ülle Luste

T 5. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 12

Marika Lõhmus

E 7. tund (5.kl) N 7. tund (6.kl)

kolledž, G 207

Eva Mager 

E 6. tund

vana maja 14

Maigi Martjak

T 7. tund (K); R 7. tund (TÜG)

320K;  125G

Marju Mei

K 7. tund või N 6. tund

vana maja 3

Maive Mänd

E 8. tund;  T 7. tund

TÜG

Piret Männilaan

T 7. tund, K 7. tund (TÜG)

vana maja 21

Tõnis Ohu

E 7. tund;  N 7. tund          

TÜG 310

Ella Põder

N 7. - 8. tund (TÜG)

õpetajate tuba

Peeter Kruusement

E 9. tund, K 9. tund

vana maja 10

Kristi Rikk

E 7. tund, kokkuleppel

318

Sirle Võtti

E 7. tund (20) väikeses majas kokkuleppel; 
K 7. tund (TÜG);
N 7. tund (kolledž)

 

Marika Roosileht

R 5. tund; K 7. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 23

Kerli Rüüt

N 5. tund+ kokkuleppel õpetajaga

vana maja 18

Tea Saar

K 7. tund, R 5. tund

Vana maja 13

Kati Sagar

K 6. tund+ kokkuleppel õpetajaga

vana maja 17

Meeli Savolainen

T  8. tund

326 (TÜG)

Evely Siimsoo

K 7. tund, R 6. tund (VM)

324 (TÜG)

Tiiu Schüts

T 9. tund (TÜG); R 5. tund (K) + kokkuleppel õpetajaga 

228 (TÜG)

213 (K)

Aina Sootla

K 7. tund, kolledžis kokkuleppel

258 (TÜG)

Anneli Talviste

E 7. tund  (TÜG), T 7. tund (TÜG) K 6. tund (K)  kokkuleppel T ja R 7. tund ja  (TÜG)

261; 323; kolledž;

Märt Hallasoo

T 8. tund + kokkuleppel õpetajaga

TÜG

Imbi Männik

K 7.tund; kokkuleppel E(6.) või R(7)

319 (TÜG)

Egle Rennit

T 7. tund (Kolledž)

324

Merle Vantsi

K 7. tund 

TÜG

Villi Vantsi

R 7. tund 

Linnavõimla

Veiko Valang

T 14.30 + kokkuleppel õpetajaga

TPK staadion v koolimaja

Ülle Värnik

K 6. tund, N 5. tund

vana maja 8

Triin Prints

T kokkuleppel

K213

ÕPETAJA

AEG

KOHT

Lea Allik

K 7. - 8. tund

317 TÜG

Laine Aluoja

T 7. tund  + kokkuleppel

318 TÜG

Sirli Biene

T 7. tund 

324 TÜG

Jaanika Eik

K 7., 8. tund, kokkuleppel ka 9. tund 

255 TÜG

Külli Jäätma

K 6. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 9

Elve Jaansalu

K 8. tund + kokkuleppel õpetajaga

TÜG 261

Anu Jüris

E 6. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 24

Karen Kiik

T, N 7. tund + kokkuleppel

TÜG 319

Ethel Koit

T 6. tund

TÜG 217

Aili Avi

E 7. tund (TÜG), kolledžis kokkuleppel

TÜG 326

Reet Libe

E 7. tund, 8. tund kokkuleppel

TÜG 323

Merike Loikmaa

E 6. tund + kokkuleppel õpetajaga  

 

Ülle Luste

T 5. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 12

Marika Lõhmus

E 7. tund (5.kl) N 7. tund (6.kl)

kolledž, G 207

Eva Mager 

E 6. tund

vana maja 14

Maigi Martjak

T 7. tund (K); R 7. tund (TÜG)

320K;  125G

Marju Mei

K 7. tund või N 6. tund

vana maja 3

Maive Mänd

E 8. tund;  T 7. tund

TÜG

Piret Männilaan

T 7. tund, K 7. tund (TÜG)

vana maja 21

Tõnis Ohu

E 7. tund;  N 7. tund          

TÜG 310

Ella Põder

N 7. - 8. tund (TÜG)

õpetajate tuba

Peeter Kruusement

E 9. tund, K 9. tund

vana maja 10

Kristi Rikk

E 7. tund, kokkuleppel

318

Sirle Võtti

E 7. tund (20) väikeses majas kokkuleppel; 
K 7. tund (TÜG);
N 7. tund (kolledž)

 

Marika Roosileht

R 5. tund; K 7. tund + kokkuleppel õpetajaga

vana maja 23

Kerli Rüüt

N 5. tund+ kokkuleppel õpetajaga

vana maja 18

Tea Saar

K 7. tund, R 5. tund

Vana maja 13

Kati Sagar

K 6. tund+ kokkuleppel õpetajaga

vana maja 17

Meeli Savolainen

T  8. tund

326 (TÜG)

Evely Siimsoo

K 7. tund, R 6. tund (VM)

324 (TÜG)

Tiiu Schüts

T 9. tund (TÜG); R 5. tund (K) + kokkuleppel õpetajaga 

228 (TÜG)

213 (K)

Aina Sootla

K 7. tund, kolledžis kokkuleppel

258 (TÜG)

Anneli Talviste

E 7. tund  (TÜG), T 7. tund (TÜG) K 6. tund (K)  kokkuleppel T ja R 7. tund ja  (TÜG)

261; 323; kolledž;

Märt Hallasoo

T 8. tund + kokkuleppel õpetajaga

TÜG

Imbi Männik

K 7.tund; kokkuleppel E(6.) või R(7)

319 (TÜG)

Egle Rennit

T 7. tund (Kolledž)

324

Merle Vantsi

K 7. tund 

TÜG

Villi Vantsi

R 7. tund 

Linnavõimla

Veiko Valang

T 14.30 + kokkuleppel õpetajaga

TPK staadion v koolimaja

Ülle Värnik

K 6. tund, N 5. tund

vana maja 8

Triin Prints

T kokkuleppel

K213