Õppetöö

Tegija


MAI
I KOOLIASTE
Annaliisa Aren (1.a)- Tähekese ja Poola saatkonna jutu - ja fotovõistlusel I koht, Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksus võistkondlikult I koht
 
II KOOLIASTE
Chrystian Mairold Saarse (6.c klass) - Laulukaar 2019 I koht
 
III KOOLIASTE
Loore Luste (8.c klass) - Järvamaa õpilastekodu-uurimiskonverentsi peapreemia
 
Õpetajad: Aili Avi, Kati Sagar
 
APRILL
I KOOLIASTE
Reigo Isakar (2.b klass) - Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht, "Tähelepanu, Start! finaalvõistlusel võiskonnaga 6. koht
Roosi Gansen (3.a klass)- Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht,  "Tähelepanu, Start! finaalvõistlusel võiskonnaga 6. koht
 
II KOOLIASTE
Annabel Makotkina (5.b) -I koht maakondlikul informaatikaolümpiaadil
Berit Biene (4.b klass) -  Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht
Vallo Marten Lillipuu (4.b) - Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht 
 
III KOOLIASTE
Sanna Luisa Tõrv (7.a klass) - Ajakirjas "Hea Laps" avaldatud töö, II koht maakondlikul informaatikaolümpiaadil
 
Õpetajad: Laine Aluoja, Ehte Kurrikoff
MÄRTS
I kooliaste

Eliise Talvoja ja Simmo Matsina 3.a klass - "Täheke " ja "Hea Laps" sõnade leiutamise võistluse võitjad.

II kooliaste
Kärolyn Metsalu
5.b klass - Maakondliku õpilaskonverentsi "Minu eKoolikott" digitaalsete õpimängude loomise konkursil 2. koht.

III kooliaste
Triin Sooäär
8.b klass - Õpifest 2019 finaalis võistkondlikult laureaadi tiitel, Euroopa statistikavõistluse Eesti finaalis võistkondlikult 7. koht.

Õpetaja: Karen Kiik, Ülle Luste

 
VEEBRUAR
I kooliaste
Mirjam Linnukütt 2.c klass- Järvamaa koolide 1.-3. klassi karikavõistlusel rahvastepallis saavutas võistkonnaga 3. koha ning Hea Lapse ajakirjas avaldati joonistus "Missuguse hoone paneksid sina tuledest särama".

II kooliaste
Hubert Luste 6.c klass- Maakondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa  saavutas võistkondlikult 2. koha, maakondlikul loodusõpetuse ja bioloogia olümpiaadil saavutas 1 koha.

III kooliaste
Kertu Ševerev 7.a klass - Maakondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa  saavutas võistkondlikult 3. koha,  maakondlikul loodusõpetuse ja bioloogia olümpiaadil saavutas 3 koha.

Õpetaja: Piret Ohu, Anu Jüris

 
JAANUAR
I kooliaste
Juhan Põllu 3.c klass
EMLS-i IX poiste- solistide võistulaulmise Järvamaa eelvooris 1. koht (10-11 aastased)

II kooliaste
Chrystian Mayrold Saarse 6.c klass
EMLS-i IX poiste- solistide võistulaulmise Järvamaa eelvooris 1. koht (12 - aastased kuni häälemurdeni)
Berit Biene 4.b klass
Noorte luuletajate luulevõistluse Luuleprõmm maakondlikus voorus 1. koht noorimas vanuseastmes.

III kooliaste
Andero Lavrinenko 9.c klass
Maakondlikul füüsikaolümpiaadil ja keemiaolümpiaadil 1. koht.

Õpetaja: Tiiu Schüts ja Ella Põder

NOVEMBER

I kooliaste
Mia Martha Aasaväli 2.c klass
"Hea Lapse" auhind vahva retsepti koostamise eest. Peaauhind vabariiklikul GIS- päeva kaardivõistlusel.

II kooliaste
Kirke Pindmaa 5.b klass
Vabariiklikul jutuvestjate konkursil "Kratilood" II koht.
 
III kooliaste
Sanna Luisa Tõrv 7.a klass
Vabariiklikul jutuvestjate konkursil "Kratilood" I koht
 
Õpetaja: Anneli Talviste

OKTOOBER

II kooliaste
Hubert Luste 6.c klass
Tallinna Loomaaia ja Loomaaia Sõprade Seltsi korraldatud vabariiklikul tiigriteemalisel  konkursil "Eestile uus tiigrilaul" I koht.

III kooliaste
Andero Lavrinenko 9.c klass
Maakondlikul matemaatikavõistlusel  "SÜDAMES MATEMAATIKA" 8. - 9. klasside arvestuses "Parim peastarvutaja". Maakondlikul 6.-9. klasside mälumänguturniiril võistkondlikult I koht.

Õpetaja: Kristi Rikk

SEPTEMBER

I kooliaste
Anni- Marii Aare 2. c klass
Ajakirja „Hea Laps“ ja Rimonne joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu tulevane elukutse“peaauhind. 

II kooliaste
Elise Zinovjev 5.b klass
Juunikuu Hea Lapse uute meresõidukite joonistuste ja kirjutiste konkursi peaauhind. Ajakirja rubriigis "Eriti edumeelsed e-tähelood"  avaldatud E- näidend.
 
III kooliaste
Karolin Surva 7.a klass
Eesti meistrivõistlustel maanteeratturite grupisõidus (33 km) saavutas hõbemedali.

Õpetaja: Marju Mei

 

MAI
I KOOLIASTE
Annaliisa Aren (1.a)- Tähekese ja Poola saatkonna jutu - ja fotovõistlusel I koht, Järvamaa koolide algklasside murdmaajooksus võistkondlikult I koht
 
II KOOLIASTE
Chrystian Mairold Saarse (6.c klass) - Laulukaar 2019 I
koht
 
III KOOLIASTE
Loore Luste (8.c klass) - Järvamaa õpilastekodu-uurimiskonverentsi peapreemia
 
Õpetajad: Aili Avi, Kati Sagar
 
APRILL
I KOOLIASTE
Reigo Isakar (2.b klass) - Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht, "Tähelepanu, Start! finaalvõistlusel võiskonnaga 6. koht
Roosi Gansen (3.a klass)- Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht,  "Tähelepanu, Start! finaalvõistlusel võiskonnaga 6. koht
 
II KOOLIASTE
Annabel Makotkina (5.b) -I koht maakondlikul informaatikaolümpiaadil
Berit Biene (4.b klass) -  Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht
Vallo Marten Lillipuu (4.b) - Järvamaa algklasside teatripäeval  näitetrupiga I koht 
 
III KOOLIASTE
Sanna Luisa Tõrv (7.a klass) - Ajakirjas "Hea Laps" avaldatud töö, II koht maakondlikul informaatikaolümpiaadil
 
Õpetajad: Laine Aluoja, Ehte Kurrikoff
MÄRTS
I kooliaste

Eliise Talvoja ja Simmo Matsina 3.a klass - "Täheke " ja "Hea Laps" sõnade leiutamise võistluse võitjad.

II kooliaste
Kärolyn Metsalu
5.b klass - Maakondliku õpilaskonverentsi "Minu eKoolikott" digitaalsete õpimängude loomise konkursil 2. koht.

III kooliaste
Triin Sooäär
8.b klass - Õpifest 2019 finaalis võistkondlikult laureaadi tiitel, Euroopa statistikavõistluse Eesti finaalis võistkondlikult 7. koht.

Õpetaja: Karen Kiik, Ülle Luste

 
VEEBRUAR
I kooliaste
Mirjam Linnukütt 2.c klass- Järvamaa koolide 1.-3. klassi karikavõistlusel rahvastepallis saavutas võistkonnaga 3. koha ning Hea Lapse ajakirjas avaldati joonistus "Missuguse hoone paneksid sina tuledest särama".

II kooliaste
Hubert Luste 6.c klass- Maakondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa  saavutas võistkondlikult 2. koha, maakondlikul loodusõpetuse ja bioloogia olümpiaadil saavutas 1 koha.

III kooliaste
Kertu Ševerev 7.a klass - Maakondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa  saavutas võistkondlikult 3. koha,  maakondlikul loodusõpetuse ja bioloogia olümpiaadil saavutas 3 koha.

Õpetaja: Piret Ohu, Anu Jüris

 
JAANUAR
I kooliaste
Juhan Põllu 3.c klass
EMLS-i IX poiste- solistide võistulaulmise Järvamaa eelvooris 1. koht (10-11 aastased)

II kooliaste
Chrystian Mayrold Saarse 6.c klass
EMLS-i IX poiste- solistide võistulaulmise Järvamaa eelvooris 1. koht (12 - aastased kuni häälemurdeni)
Berit Biene 4.b klass
Noorte luuletajate luulevõistluse Luuleprõmm maakondlikus voorus 1. koht noorimas vanuseastmes.

III kooliaste
Andero Lavrinenko 9.c klass
Maakondlikul füüsikaolümpiaadil ja keemiaolümpiaadil 1. koht.

Õpetaja: Tiiu Schüts ja Ella Põder

NOVEMBER

I kooliaste
Mia Martha Aasaväli 2.c klass
"Hea Lapse" auhind vahva retsepti koostamise eest. Peaauhind vabariiklikul GIS- päeva kaardivõistlusel.

II kooliaste
Kirke Pindmaa 5.b klass
Vabariiklikul jutuvestjate konkursil "Kratilood" II koht.
 
III kooliaste
Sanna Luisa Tõrv 7.a klass
Vabariiklikul jutuvestjate konkursil "Kratilood" I koht
 
Õpetaja: Anneli Talviste

OKTOOBER

II kooliaste
Hubert Luste 6.c klass
Tallinna Loomaaia ja Loomaaia Sõprade Seltsi korraldatud vabariiklikul tiigriteemalisel  konkursil "Eestile uus tiigrilaul" I koht.

III kooliaste
Andero Lavrinenko 9.c klass
Maakondlikul matemaatikavõistlusel  "SÜDAMES MATEMAATIKA" 8. - 9. klasside arvestuses "Parim peastarvutaja". Maakondlikul 6.-9. klasside mälumänguturniiril võistkondlikult I koht.

Õpetaja: Kristi Rikk

SEPTEMBER

I kooliaste
Anni- Marii Aare 2. c klass
Ajakirja „Hea Laps“ ja Rimonne joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu tulevane elukutse“peaauhind. 

II kooliaste
Elise Zinovjev 5.b klass
Juunikuu Hea Lapse uute meresõidukite joonistuste ja kirjutiste konkursi peaauhind. Ajakirja rubriigis "Eriti edumeelsed e-tähelood"  avaldatud E- näidend.
 
III kooliaste
Karolin Surva 7.a klass
Eesti meistrivõistlustel maanteeratturite grupisõidus (33 km) saavutas hõbemedali.

Õpetaja: Marju Mei