Järvamaa TV 10 Olümpiastarti kolmas etapp sai lõpu, kui aladeks oli kaugushüpe, pallivise, kettaheide ja pikamaajooks.
Poiste vanemas vanuseklassis võitis palliviske kindlalt Reigo Isakar ja kettageites oli ta teine.
Tüdrukute seas paistis silma Mari Roosme, kes võidutses palliviskes ning kaugushüppes ja kettaheites oli teine. Lisaks jooksis ta 600m jooksus välja kolmanda koha ja kindla alavõidu võttis hoopis Marina Jasson. Viktoria Plakk võitis palliviskes kolmanda koha.
Nooremas vanuseklassis võidutses Marten Toomela kaugushüppes ja 1000m jookus. Aadi Kukk võitis teised kohad kettaheites, 1000m jooksus ja kaugushüppes. Maik Pärnsalu võitis palliviske ja oli kettaheites kolmas. Kolmandad kohad võitsid Aksel Gansen 1000m jooksus ja Mairo Kõnnusaar nii kaugushüppes kui ka palliviskes. Remo Kald vormistas teise koha palliviskes.
Neidude seas Laura Päär võitis 600m jooksus teise koha.
ÕNNITLEME!

Selgunud on 18. Maailma laste haikukonkursi Eesti võidutööd.
Jaapani Kultuuri Kotta laekus teemal "Perekond" üle 750 kaastöö, mille hulgast žürii valis välja 5 peaauhinda ja 20 JAL auhinda.
Meie koolist võitsid eriauhinna Karl Martin Oja 5.c klassist ja Melissa Marrandi 7.b klassist, nemad on palutud sügisel Jaapani kultuuri päeval pidulikule auhinnatseremooniale.
 Võidutöödega saad tutvuda Jaapani Kultuuri Koja kodulehel.
Võidutööde, tõlgetega ja žürii kommentaaridega saad tutvuda siin.
Õpilaste juhenadaja õpetaja Anneli Talviste
ÕNNITLEME!

6. mail kogunesid ujulasse teise klassi õpilased, et selgitada välja kiiremad basseinipikkuse ujujad ja võtta mõõtu ka klassidevahelises teateujumises.
Tüdrukutest võitis 25m. vabaltujumises esimese koha Õnneliis Laura Mäits tulemusega 23,80. Teise koha saavutas Liisa Vahtra tulemusega 23,99 ja kolmanda koha Teili Gritšenko tulemusega 27,72.
Poiste arvestuses oli võitmatu Kermo Nõlvak tulemusega 19,47. Teise koha saavutas Eduard Johannes Pärenson tulemusega 23,96 ja kolmanda koha Jayden Trossmann  tulemusega 27,63.
Klassidevahelises teateujumises saavutas esimese koha 2B klass, teine koht kuulus 2C klassile ja kolmandaks jäi 2A klass.
ÕNNITLEME!

Reedel 3.mail osalesid meie kooli kaks võistkonda Järvamaa koolide 1.-3. klasside jalgpallivõistluses Paides. Türi I võistkond sai 6. ja Türi II võistkond 7. koha.
Türi I võistkond võitis alagrupis kaks mängu ja kahelises pingelises mängus tuli vastu võtta kaotus. Kohamängus tuli penaltiseerias tunnistada vastase paremust ja tulemuseks 6. koht. Türi II võistkond võitles tublisti, kuid kaotas alagrupis kolm mängu, kuid kohamängus suudeti vastane alistada ja tulla 7. kohale. Eraldi tuleb mainida ja kiita seda, et Türi II võistkonnas mängis 4 tüdrukut, kes võitlesid poiste vastu väga vapralt. Kokkuvõttes oli kõigile põnev ja kasulik võistluskogemus.