28. – 29. jaanuaril toimus Kuressaares Thule Koja elamuskeskuses 10. Eesti noorte lauljate konkurss Solistica. Eelvooru registreeris end 250 solisti, lõppvõistlusele pääses kokku 62 lauljat. Valiku tegi demode põhjal žürii, mille koosseisu kuulusid Gertu Pabbo, Eve Pärnsalu ja Mikk Targo. Meie koolist osales 4.–6. klasside arvestuses Roosi Põllu (4.c klass), kes saavutas 4. koha. Roosile kuulus ka terviklikkuse eripreemia. Juhendaja õpetaja T. Saar. ÕNNITLEME!
ÕNNITLEME!

24. jaanuaril toimusid Konesko Türi spordihoones "Tähelepanu, Start!" võistlused.
Tegemist on teatevõistlustega, mis nõuavad kiirust, täpsust ja osavust.
Meie kooli noored said sellega hästi hakkama, sest võitsid kõik teatevõistlused ja koju toodi kindel võit.
Võistkonda kuulusid:
Andres Valge, Gustav Rännel, Sander Ojasaar, Revo Marten Ojand, Mirjam Linnukütt, Mirtel Linnukütt, Mari Roosme, Oskar Villems, Gregor Kukk, Viktoria Plakk, Roosi Põllu, Annaliisa Aren, Kendrik Tammjärv, Mairo Kõnnusaar, Steven Iljin, Keiti Toom, Gerda Härm, Dene-Ly Lepiste, Remo Kald, Kenneth Sanglepp, Marten Toomela, Iris Leonora, Annabel Kinsiver ja Lisandra Lattik.
ÕNNITLEME!

20. jaanuaril toimunud TV 10 olümpiastardi maakondlikul etapil osalesid Türi Põhikooli noored väga hästi ja tegid häid tulemusi.

Vanemate tüdrukute vanuseklassis võitis Mia Joanna Nauts II koha kõrgushüppes.
Roosi Gansen oli kõige kiirem tõkkejooksus.
Vanemate poiste vanuseklassis võitis Steven Marti Lillipuu nii tõkkejooksu kui ka kõrgushüppe.
Nooremate poiste vanuseklassis võitis Revo Marten Ojand tõkkejooksus teise koha ja kuulitõukes kolmanda koha.
Tüdrukute tõkkejooksu võitis Annaliisa Arenile ja teise koha Roosi Põllul. Kuulitõukes võitis Mari Roosme.
29. jaanuaril sõidab meie kooli esindus Lasnamäe Kergejõustikuhalli, kus toimub vabariiklik etapp.
Õpilastest esindavad seal Türi Põhikooli Annaliisa Aren, Roosi Põllu, Revo Marten Ojand, Gregor Kukk, Steven Marti Lillipuu, Roosi Gansen, Kadi Puu