MÄRTS


11. märtsil toimunud 8.klasside õpilaste maakondlikul inglise keele olümpiaadil saavutas

1. koha Kertu ševerev, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo 
3. koha Hanna-Ly Aardevälja, juhendaja õpetaja Karen Kiik

ÕNNITLEME!

 

Koolikampaania "Ära joo plasti. Mina vastutan"

Neljandad klassid osalesid koolikampaanias "Ära joo plasti. Mina vastutan." Koolidevahelise võistluse eesmärgiks oli tõsta õpilaste keskkonnateadlikkust ja toetada keskkonnasõbralike tarbimisharjumuste kujunemist.
4.c klassi õpilaste  joonistused valiti võidutööde hulka. Eriti jäid silma Lily Haraku ja Kristofer Jevgeni Kamzarovi tööd, kes said auhinnaks Valgeranna Seikluspargi külastuse.
Kogu klassile on autasuks Rakvere Bowlingu külastus.
Võistlustööd valmisid informaatikatunnis programmiga MS Paint.
Juhendaja õpetaja Külli Jäätma.
ÕNNITLEME!

Lily töö

 

10.märtsil toimus Türi Kultuurikeskuses Järvamaa koolinoorte teatripäev, kus lavalaudadel näitles 100 õpilast kahes vanuseastmes ning esitati 8 omanäolist, põnevat, kaasahaaravat, mõtlemapanevat, humoorikat etendust.

1.- 4. klasside õpilaste vanuseastmes pälvis laureaadi tiitli meie kooli algklasside näitering Jaan Aitaja etendusega „Lossiproua Adelheidi mured“, juhendaja Marju Mei. Nemad lähevad Järvamaad esindama vabariiklikule teatrifestivalile, mis toimub 3.-5. aprillil Paides.

Näitlejapreemia pälvis Vallo Marten Lillipuu 5.b klass.

ÕNNITLEME!

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas

5. klasside õpilaste vanuseastmes

3. – 4 . koha Roosmarii Villems, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

4. klasside õpilaste vanuseastmes

3. koha Andreas Lain, juhendaja õpetaja Ülle Värnik

ÕNNITLEME!

11. märtsil toimunud 8.klasside õpilaste maakondlikul inglise keele olümpiaadil saavutas

1. koha Kertu ševerev, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo 
3. koha Hanna-Ly Aardevälja, juhendaja õpetaja Karen Kiik

ÕNNITLEME!

 

Koolikampaania "Ära joo plasti. Mina vastutan"

Neljandad klassid osalesid koolikampaanias "Ära joo plasti. Mina vastutan." Koolidevahelise võistluse eesmärgiks oli tõsta õpilaste keskkonnateadlikkust ja toetada keskkonnasõbralike tarbimisharjumuste kujunemist.
4.c klassi õpilaste  joonistused valiti võidutööde hulka. Eriti jäid silma Lily Haraku ja Kristofer Jevgeni Kamzarovi tööd, kes said auhinnaks Valgeranna Seikluspargi külastuse.
Kogu klassile on autasuks Rakvere Bowlingu külastus.
Võistlustööd valmisid informaatikatunnis programmiga MS Paint.
Juhendaja õpetaja Külli Jäätma.
ÕNNITLEME!

Lily töö

 

10.märtsil toimus Türi Kultuurikeskuses Järvamaa koolinoorte teatripäev, kus lavalaudadel näitles 100 õpilast kahes vanuseastmes ning esitati 8 omanäolist, põnevat, kaasahaaravat, mõtlemapanevat, humoorikat etendust.

1.- 4. klasside õpilaste vanuseastmes pälvis laureaadi tiitli meie kooli algklasside näitering Jaan Aitaja etendusega „Lossiproua Adelheidi mured“, juhendaja Marju Mei. Nemad lähevad Järvamaad esindama vabariiklikule teatrifestivalile, mis toimub 3.-5. aprillil Paides.

Näitlejapreemia pälvis Vallo Marten Lillipuu 5.b klass.

ÕNNITLEME!

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas

5. klasside õpilaste vanuseastmes

3. – 4 . koha Roosmarii Villems, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

4. klasside õpilaste vanuseastmes

3. koha Andreas Lain, juhendaja õpetaja Ülle Värnik

ÕNNITLEME!