Новости

Ettevõtlik kool 18. октября TPK


17. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Triin Sooäär, Mattias Võtti, Egle Žukov ja Angely Kaaret koos õpetaja Aili Avi ja õppealajuhtaja Ülle Tammelaga Ettevõtliku kooli Haridusfestivalil. Üle vabariigi oli kokku tulnud Paide Muusika- ja Teatrimajja umbes 400 inimest, keda kõiki ühendab seoses Ettevõtliku kooliga. 
 
Päev algas traditsiooniliselt tervitussõnadega ja rockbänd Projekt Õpsid etteastega, jätkus Roland Tokko inspiratsioonikõnega, kus leidus uusi mõtisklusi kõigile osalejatele. Peale avamist oli võimalik osaleda töötubades ja kuulata Egert Milderi teekonda oma huvide ja kutsumuse avastamisel. Päevale pani huvitava rõhu ka edulugude tutvustamine viieteistkümne haridusasutuse poolt, mis avardas väga fantaasiat. 
 
Ettevõtliku kooli Haridusfestivalil jagatakse ka ETTEVÕTLIKU ÕPPE KVALITEEDIMÄRGI STANDARDIT ja selle tunnustuse andis üle MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused juhatuse liige Andres Huul koos Ettevõtliku kooli koordinaatoritega ka Türi Põhikoolile
17. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Triin Sooäär, Mattias Võtti, Egle Žukov ja Angely Kaaret koos õpetaja Aili Avi ja õppealajuhtaja Ülle Tammelaga Ettevõtliku kooli Haridusfestivalil. Üle vabariigi oli kokku tulnud Paide Muusika- ja Teatrimajja umbes 400 inimest, keda kõiki ühendab seoses Ettevõtliku kooliga. 
 
Päev algas traditsiooniliselt tervitussõnadega ja rockbänd Projekt Õpsid etteastega, jätkus Roland Tokko inspiratsioonikõnega, kus leidus uusi mõtisklusi kõigile osalejatele. Peale avamist oli võimalik osaleda töötubades ja kuulata Egert Milderi teekonda oma huvide ja kutsumuse avastamisel.
Päevale pani huvitava rõhu ka edulugude tutvustamine viieteistkümne haridusasutuse poolt, mis avardas väga fantaasiat. 
 
Ettevõtliku kooli Haridusfestivalil jagatakse ka ETTEVÕTLIKU ÕPPE KVALITEEDIMÄRGI STANDARDIT ja selle tunnustuse andis üle MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused juhatuse liige Andres Huul koos Ettevõtliku kooli koordinaatoritega ka Türi Põhikoolile