Hea Laps


Ajakiri "Hea Laps"

Hea Lapse aprillikuunumbris lk. 14 - 15 on rubriigis "Päevik"  meie kooli VI B klassi õpilaste muljed esimesest koduõppepäevast. 
Muljetasid Lisete Valkenklau, Tomi Välimäe, Annabel Makotkina, Brenet Junolainen, Elise Zinovjev, Ott Artur Ollik ja Kärolyn Metsalu.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Veebruaris kirjutati ja joonistati oma lapsepõlve armsatest kaisukatest ning viimasel lehel on ära trükitud  paljude meie kooli õpilaste värvikirevad joonistused lapsepõlveleludest: Markus Tiiter VI B 
 
Veebruarikuu Hea Laps on täis meie kooli õpilaste võite ja tegemisi.
 
Hea Lapse Klubi lehel on 4. c ja 6.b klassi  kohtumisest peatoimetaja Kätlin Vainolaga. 
Valiti välja hulk autoreid, kelle motod trükiti: Annabel Makotkina, Tomi Välimäe ja Aleksia Sivtšik 6.b klassist ja Kirke-Elisabet Kaljas, Jane Orren, Marta Roosme ja Elise Veiermann 5.a klassist. Juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
 
Detsembrikuu loomevõistlus kutsus üles kirjutama värvidest. Auhinnasaajateks on 4.c klass (juhendaja õpetaja Anneli Talviste) ja Kirke Renke 2.a (juhendaja õpetaja Kati Sagar). Ergutusauhinna sai Marta Roosme 5.a (juhendaja õpetaja Anneli Talviste). Teistele lugemiseks on ära trükitud Marta luuletus "Sinine" ja Kirke lugu "Kui värvid kõneleksid".
 
Auhinnasadu tõi 4.c klassi õpilasele ROBERT ZINOVJEVILE ergutusauhinna jutuvõistlusel "Mis kõik oleks võinud juhtuda" samanimelise loo eest.
Tore on leida ajakirja veergudel noorte omaloomingulisi tekste, ent veelgi uhkem, kui kellegi loost on kujundatud pilkupüüdev artikkel. 6.b klassi õpilase KIRKE PINDMAA reisijutt avaldati rubriigis "Minu reis" lk 8 - 9.

Õpetaja Anneli Talviste ja IVc ning VIb ühinesid Hea Lapse Klubiga. 15. jaanuaril tuleb külla Hea Lapse peatoimetaja Kätlin Vainola.
 
Oktoobrikuus toimus reisilugude võistlus, kahe peaauhinna saajate hulgas oli meie kooli 6.B klassi õpilane KIRKE PINDMAA, kes kirjutas põhjaliku ja põneva loo sügisvaheajal toimunud Londoni reisist. Juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Ajakirjas iImus üleskutse rubriigis "Hea mõte!", milles tutvustati meie kooli 6.b klassi hoolivusnäidet, kuidas nad sel aastal jõulupaki asemel hoopis varjupaiga kasse toetasid.
Tean, et nii mõnedki teised meie kooli klassid tegelevad heategevusega, tore on tõdeda, kuidas hoolivus on koolis kohal, et me päriselt hoolime.
 
Novembrikuu ajakirja Hea Laps omaloomingu rubriigis avaldati uudis "VI B maisilabürindis", mille autoriks KRISTIN PIPAR (6.b) ja seda ilmestama oli valitud KARDO KALLASe (5.a) illustratsioon.
Õpilaste juhendaja Anneli Talviste
 
Septembrikuu Hea Lapse auhinnasaajad:
Jutu- ja pildivõistlusel  "Minu hobune" saavutasid auhinnalised kohad Kirke Renke ja Annaliisa Aren 2.a klassist.
Õpilaste juhendaja Kati Sagar. Nende õpilaste tööd on avaldatud ka ajakirja septembrinumbris.
 
Maikuus toimus Triibu-Liine loomekonkurss. 
Fantaasialugusid Hea Lapse vapilooma Triibu-Liine tegemistest ja tema sugulastest kirjutasid õpilased kevadel, nüüd on teatavaks tehtud tulemused.
Eripreemia vääriiseks kuulutati õp. Anneli Talviste ja tema õpilased MARTA ROOSME 5.a klassist; KÄROLYN METSALU, ANNABEL MAKOTKINA, KIRKE PINDMAA, OSKAR MÄNNA; ELISE ZINOVJEV, TOMI VÄLIMÄE, KRISTIN PIPAR ja LISETE VALKENKLAU 6.b klassist. Hea Lapse septembrikuu numbrist saab lugeda Kirke Pindmaa ja ja Oskar Männa lugusid
Maikuu Hea Lapse lehekülgedelt võib leida nii joonistusi kui toredate mängude kirjeldusi, mida saab soojade ilmade saabudes juba proovima hakata. 
 
"Kõik õue mängima!" (lk 8 - 9) on ära trükitud LISETE VALKENKLAU 5.b klassist; ELIISE VEIERMANNi, CARLIS RAKi ja JANE ORRENi 4.a klassist (juhendaja õpetaja Anneli Talviste) ja MARINA JASSONi  (1.a klass) vahvate mängude kirjeldused.
 Kirjutisi illustreerivad MARINA JASSONi ja LYSANDRA KAUGERANNA joonistused. 
MARINA JASSON sai märtsikuu kirjutis- ja joonistusvõistluse "Õuemängud" võiduauhinna koos  MARI ROOSME ja MARITTE MALLASEga (... ?  klassist), kelle kirjutised on ära trükitud lk 42 rubriigis "Õuemängud". Juhendaja õpetaja Marju Mei.

25. aprillil pidas ajakiri Hea Laps Eesti Lastekirjanduskeskuses oma 25. sünnipäeva.
Aktiivse kaastöö eest sai kutse meie koolist õpetaja
Anneli Talviste, kes võttis kaasa Hannah Kaljuri VIIa klassist.
Saal oli rõõmsaid külalisi täis, oli muusikat ja mustkunsti, lilli, kingitusi ja imemaitsev tort.
Hannahi kommentaar: "Minu meelest oli huvitav, eriti meeldisid mustkunstniku trikid. Õpetajagi pidi läbi elama võlukunsti omal nahal ning pani ikka mõtlema, kuidas neid trikke su oma silme all tehakse. Tort oli ülihea!"

Aprillikuu Hea Lapse AUHINNASADU tõi kirjutise "Minu haruldane sõber" eest peaauhinna JAAN MARTIN OJAle (4.a ), kes kirjutas lennuvõimelisest raamatust, juhendaja õpetaja Anneli Talviste. Tema kirjutis avaldati ajakirjas ning illustratsioonideks on meie kooli õpilaste RASMUS JÕESUU, KARL KÜNNAPU ja EGERT VAHTRE joonistused.

Hea Lapse peatoimetaja palus kaastööd põnevate sõnadega luuletamisel ning kuna aprill on naljakuu, on meie kooli õpilaste naljakatest luuletustest avaldatud lausa paarislehekülg. Ajakirja lehekülgedelt 3 - 4 leiab lõbusat loomingut järgmistelt noortelt sõnamänguritelt:
ANNABEL NARITS (5.b), SANNA LUISA TÕRV (7.a), EGLE ŽUKOV (7.a), KAROLIN SURVA (7.a) ja HANNAH KALJUR (7.a).
Õpilaste juhendaja Anneli Talviste.

Jaanuarikuu loovülesande - leiutiste väljamõtlemise eest  sai peaauhinna
MARTA ROOSME
4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste ja
REIGO ISAKARI 2. b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.

 
Uueks rubriigiks on ajakirjas arvustused raamatute kohta ning paluti kaastööd mõnelt meie kooli õpilaselt.
Avaldamiseks valiti  HEIDY JALLAI (8.a) kirjutatud arvustus Mark Haddoni raamatu "Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal" kohta. Ajakirja poolt on arvustajale auhinnaks raamat.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Veebruarikuu „Hea Laps“
Joonistuskonkursil „Missuguse hoone paneksid sina tuledest särama?“ võitsid auhinnad LAURETE MÄNNIMETS  ja ARTON TATRIK 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik ning DANIEL HILKO ja JARMO LEHTLA 2. c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Sama konkursi joonistustest on ajakirjas avaldatud veel 2.c klassi õpilaste JADE RAJASAARE, MIRJAM LINNUKÜTI, ANNI – MARII AARE ja  RASMUS GRUPMANNI tööd, juhendaja õpetaja Marika Roosileht ning 2.a klassi õpilase MIA JOANNA NAUTSI joonistus, juhendaja õpetaja Ülle Värnik.

4. jaanuaril toimus ajakirja Hea Laps uusaastapidu, kuhu Leelo Tungla kutsel paluti ainsana Eestimaa koolidest välja valituna ka õpetaja Anneli Talviste oma õpilastega.
Kirjanike majja olid oodatud ELISE ZINOVJEV, KÄROLYN METSALU ja ANNABEL MAKOTKINA 5.b klassist ning ANET IVANOV, HANNAH KALJUR ja KAMERON PUKKA 7.a klassist.

"Kõik olid elevil, sest ei teadnud, mis ees ootab. Elasime kaasa  põnevate numbritega kontserdile, kust ei puudunud ka mustkunst. Seal oli soe ja hubane atmosfäär ning meil on hea meel, et sellest osa saime, " võttis sündmuse kokku Annabel Makotkina.

Pilt on pärit Hea Lapse ajakirja veebruarikuu numbri leheküljelt, kus on fotoreportaaž uusaastapeost

 

Jaanuarikuu numbris avaldati järgmiste 7.a klassi õpilaste viie minuti jooksul sündinud esimese lume teemalised piltluuletused:
HELIS KÖHLER, EMMA KÜNNAPU, HANNAH KALJUR, KAROLIN SURVA, ANET IVANOV, SANNA LUISA TÕRV, SERGO MILJAN.

Kirjutise  "MInu lemmikspordiala" eest sai peaauhinna OSKAR MÄNNA 5.b klassist ning kirjutise "Kuidas rõõmustaksin isa" auhinna KEVIN SAVI 4.a klassist.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu lemmikspordiala“ võitsid peaauhinna LAURETE MÄNNIMETS 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik ja ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Samal konkursil said ergutusauhinnad SEBASTIAN JÕGISALU ja OLIVER LAVRINENKO 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik, MIHKEL AREN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht ja REVO MARTEN OJA 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguse kingitusega tahaksid rõõmustada oma isa või vanaisa?“ sai peaauhinna RASMUS GRUPMANN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Ajakirja rubriigis „Ise tehtud- hästi tehtud!“ (lk 42, 43) on avaldatud 2.c klassi õpilaste Mia Martha Aasaväli, Marianne Veebergi, Mihkel Radala, Eliisa Miadzielese ja Daniel Hilko lemmikretseptid. Õpilaste juhendaja õpetaja Marika Roosileht.

Detsembrikuu „Hea Laps“
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu unistused ja ettevõtmised koos robotitega“ said ergutuspreemiad HEILI ALLJÄRV 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik  ning MIRJAM LINNUKÜTT  ja JARMO LEHTLA 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht. Tööd on ajakirjas ka avaldatud.
Sama konkursi joonistustest on ajakirjas avaldatud veel 2.c klassi õpilase ANNI-MARII AARE, juhendaja õpetaja Marika Roosileht  ja ANNA-LIISA FREI, juhendaja õpetaja Ehte Kurrikoff, tööd.

Novembrikuu Hea Laps
Septembrikuus kirjutati mängudest ning pika loo "Mängin oma sõpradega" eest saab (pea)auhinna (üks viiest)  MARTA SOOSME 4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguseid mänge  mängin koos sõpradega“ saavutasid auhinnalised kohad INDRE KAREL PALMEOS 4. klassist, juhendaja Ehte Kurrikoff ja STEVEN MARKUS LUKJANOV 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Oma lemmiktoitude valmistamisest koostasid vahvad retseptid ja said auhinnalised kohad MIA MARTHA AASAVÄLI, JADE RAJASAAR JA ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
ÕNNITLEME!

Septembrikuus kirjutati mängudest ning pika loo "Mängin oma sõpradega" eest saab (pea)auhinna (üks viiest)  MARTA SOOSME 4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguseid mänge  mängin koos sõpradega“ saavutasid auhinnalised kohad INDRE KAREL PALMEOS 4. klassist, juhendaja Ehte Kurrikoff ja STEVEN MARKUS LUKJANOV 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Oma lemmiktoitude valmistamisest koostasid vahvad retseptid ja said auhinnalised kohad MIA MARTHA AASAVÄLI, JADE RAJASAAR JA ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.

 

 

Ajakiri "Hea Laps"

Hea Lapse aprillikuunumbris lk. 14 - 15 on rubriigis "Päevik"  meie kooli VI B klassi õpilaste muljed esimesest koduõppepäevast. 
Muljetasid Lisete Valkenklau, Tomi Välimäe, Annabel Makotkina, Brenet Junolainen, Elise Zinovjev, Ott Artur Ollik ja Kärolyn Metsalu.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Veebruaris kirjutati ja joonistati oma lapsepõlve armsatest kaisukatest ning viimasel lehel on ära trükitud  paljude meie kooli õpilaste värvikirevad joonistused lapsepõlveleludest: Markus Tiiter VI B 
 
Veebruarikuu Hea Laps on täis meie kooli õpilaste võite ja tegemisi.
 
Hea Lapse Klubi lehel on 4. c ja 6.b klassi  kohtumisest peatoimetaja Kätlin Vainolaga. 
Valiti välja hulk autoreid, kelle motod trükiti: Annabel Makotkina, Tomi Välimäe ja Aleksia Sivtšik 6.b klassist ja Kirke-Elisabet Kaljas, Jane Orren, Marta Roosme ja Elise Veiermann 5.a klassist. Juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
 
Detsembrikuu loomevõistlus kutsus üles kirjutama värvidest. Auhinnasaajateks on 4.c klass (juhendaja õpetaja Anneli Talviste) ja Kirke Renke 2.a (juhendaja õpetaja Kati Sagar). Ergutusauhinna sai Marta Roosme 5.a (juhendaja õpetaja Anneli Talviste). Teistele lugemiseks on ära trükitud Marta luuletus "Sinine" ja Kirke lugu "Kui värvid kõneleksid".
 
Auhinnasadu tõi 4.c klassi õpilasele ROBERT ZINOVJEVILE ergutusauhinna jutuvõistlusel "Mis kõik oleks võinud juhtuda" samanimelise loo eest.
Tore on leida ajakirja veergudel noorte omaloomingulisi tekste, ent veelgi uhkem, kui kellegi loost on kujundatud pilkupüüdev artikkel. 6.b klassi õpilase KIRKE PINDMAA reisijutt avaldati rubriigis "Minu reis" lk 8 - 9.

Õpetaja Anneli Talviste ja IVc ning VIb ühinesid Hea Lapse Klubiga. 15. jaanuaril tuleb külla Hea Lapse peatoimetaja Kätlin Vainola.
 
Oktoobrikuus toimus reisilugude võistlus, kahe peaauhinna saajate hulgas oli meie kooli 6.B klassi õpilane KIRKE PINDMAA, kes kirjutas põhjaliku ja põneva loo sügisvaheajal toimunud Londoni reisist. Juhendaja õpetaja Anneli Talviste
Ajakirjas iImus üleskutse rubriigis "Hea mõte!", milles tutvustati meie kooli 6.b klassi hoolivusnäidet, kuidas nad sel aastal jõulupaki asemel hoopis varjupaiga kasse toetasid.
Tean, et nii mõnedki teised meie kooli klassid tegelevad heategevusega, tore on tõdeda, kuidas hoolivus on koolis kohal, et me päriselt hoolime.
 
Novembrikuu ajakirja Hea Laps omaloomingu rubriigis avaldati uudis "VI B maisilabürindis", mille autoriks KRISTIN PIPAR (6.b) ja seda ilmestama oli valitud KARDO KALLASe (5.a) illustratsioon.
Õpilaste juhendaja Anneli Talviste
 
Septembrikuu Hea Lapse auhinnasaajad:
Jutu- ja pildivõistlusel  "Minu hobune" saavutasid auhinnalised kohad Kirke Renke ja Annaliisa Aren 2.a klassist.
Õpilaste juhendaja Kati Sagar. Nende õpilaste tööd on avaldatud ka ajakirja septembrinumbris.
 
Maikuus toimus Triibu-Liine loomekonkurss. 
Fantaasialugusid Hea Lapse vapilooma Triibu-Liine tegemistest ja tema sugulastest kirjutasid õpilased kevadel, nüüd on teatavaks tehtud tulemused.
Eripreemia vääriiseks kuulutati õp. Anneli Talviste ja tema õpilased MARTA ROOSME 5.a klassist; KÄROLYN METSALU, ANNABEL MAKOTKINA, KIRKE PINDMAA, OSKAR MÄNNA; ELISE ZINOVJEV, TOMI VÄLIMÄE, KRISTIN PIPAR ja LISETE VALKENKLAU 6.b klassist. Hea Lapse septembrikuu numbrist saab lugeda Kirke Pindmaa ja ja Oskar Männa lugusid
Maikuu Hea Lapse lehekülgedelt võib leida nii joonistusi kui toredate mängude kirjeldusi, mida saab soojade ilmade saabudes juba proovima hakata. 
 
"Kõik õue mängima!" (lk 8 - 9) on ära trükitud LISETE VALKENKLAU 5.b klassist; ELIISE VEIERMANNi, CARLIS RAKi ja JANE ORRENi 4.a klassist (juhendaja õpetaja Anneli Talviste) ja MARINA JASSONi  (1.a klass) vahvate mängude kirjeldused.
 Kirjutisi illustreerivad MARINA JASSONi ja LYSANDRA KAUGERANNA joonistused. 
MARINA JASSON sai märtsikuu kirjutis- ja joonistusvõistluse "Õuemängud" võiduauhinna koos  MARI ROOSME ja MARITTE MALLASEga (... ?  klassist), kelle kirjutised on ära trükitud lk 42 rubriigis "Õuemängud". Juhendaja õpetaja Marju Mei.

25. aprillil pidas ajakiri Hea Laps Eesti Lastekirjanduskeskuses oma 25. sünnipäeva.
Aktiivse kaastöö eest sai kutse meie koolist õpetaja
Anneli Talviste, kes võttis kaasa Hannah Kaljuri VIIa klassist.
Saal oli rõõmsaid külalisi täis, oli muusikat ja mustkunsti, lilli, kingitusi ja imemaitsev tort.
Hannahi kommentaar: "Minu meelest oli huvitav, eriti meeldisid mustkunstniku trikid. Õpetajagi pidi läbi elama võlukunsti omal nahal ning pani ikka mõtlema, kuidas neid trikke su oma silme all tehakse. Tort oli ülihea!"

Aprillikuu Hea Lapse AUHINNASADU tõi kirjutise "Minu haruldane sõber" eest peaauhinna JAAN MARTIN OJAle (4.a ), kes kirjutas lennuvõimelisest raamatust, juhendaja õpetaja Anneli Talviste. Tema kirjutis avaldati ajakirjas ning illustratsioonideks on meie kooli õpilaste RASMUS JÕESUU, KARL KÜNNAPU ja EGERT VAHTRE joonistused.

Hea Lapse peatoimetaja palus kaastööd põnevate sõnadega luuletamisel ning kuna aprill on naljakuu, on meie kooli õpilaste naljakatest luuletustest avaldatud lausa paarislehekülg. Ajakirja lehekülgedelt 3 - 4 leiab lõbusat loomingut järgmistelt noortelt sõnamänguritelt:
ANNABEL NARITS (5.b), SANNA LUISA TÕRV (7.a), EGLE ŽUKOV (7.a), KAROLIN SURVA (7.a) ja HANNAH KALJUR (7.a).
Õpilaste juhendaja Anneli Talviste.

Jaanuarikuu loovülesande - leiutiste väljamõtlemise eest  sai peaauhinna
MARTA ROOSME
4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste ja
REIGO ISAKARI 2. b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.

 
Uueks rubriigiks on ajakirjas arvustused raamatute kohta ning paluti kaastööd mõnelt meie kooli õpilaselt.
Avaldamiseks valiti  HEIDY JALLAI (8.a) kirjutatud arvustus Mark Haddoni raamatu "Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal" kohta. Ajakirja poolt on arvustajale auhinnaks raamat.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Veebruarikuu „Hea Laps“
Joonistuskonkursil „Missuguse hoone paneksid sina tuledest särama?“ võitsid auhinnad LAURETE MÄNNIMETS  ja ARTON TATRIK 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik ning DANIEL HILKO ja JARMO LEHTLA 2. c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Sama konkursi joonistustest on ajakirjas avaldatud veel 2.c klassi õpilaste JADE RAJASAARE, MIRJAM LINNUKÜTI, ANNI – MARII AARE ja  RASMUS GRUPMANNI tööd, juhendaja õpetaja Marika Roosileht ning 2.a klassi õpilase MIA JOANNA NAUTSI joonistus, juhendaja õpetaja Ülle Värnik.

4. jaanuaril toimus ajakirja Hea Laps uusaastapidu, kuhu Leelo Tungla kutsel paluti ainsana Eestimaa koolidest välja valituna ka õpetaja Anneli Talviste oma õpilastega.
Kirjanike majja olid oodatud ELISE ZINOVJEV, KÄROLYN METSALU ja ANNABEL MAKOTKINA 5.b klassist ning ANET IVANOV, HANNAH KALJUR ja KAMERON PUKKA 7.a klassist.

"Kõik olid elevil, sest ei teadnud, mis ees ootab. Elasime kaasa  põnevate numbritega kontserdile, kust ei puudunud ka mustkunst. Seal oli soe ja hubane atmosfäär ning meil on hea meel, et sellest osa saime, " võttis sündmuse kokku Annabel Makotkina.

Pilt on pärit Hea Lapse ajakirja veebruarikuu numbri leheküljelt, kus on fotoreportaaž uusaastapeost

 

Jaanuarikuu numbris avaldati järgmiste 7.a klassi õpilaste viie minuti jooksul sündinud esimese lume teemalised piltluuletused:
HELIS KÖHLER, EMMA KÜNNAPU, HANNAH KALJUR, KAROLIN SURVA, ANET IVANOV, SANNA LUISA TÕRV, SERGO MILJAN.

Kirjutise  "MInu lemmikspordiala" eest sai peaauhinna OSKAR MÄNNA 5.b klassist ning kirjutise "Kuidas rõõmustaksin isa" auhinna KEVIN SAVI 4.a klassist.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu lemmikspordiala“ võitsid peaauhinna LAURETE MÄNNIMETS 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik ja ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Samal konkursil said ergutusauhinnad SEBASTIAN JÕGISALU ja OLIVER LAVRINENKO 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik, MIHKEL AREN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht ja REVO MARTEN OJA 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguse kingitusega tahaksid rõõmustada oma isa või vanaisa?“ sai peaauhinna RASMUS GRUPMANN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Ajakirja rubriigis „Ise tehtud- hästi tehtud!“ (lk 42, 43) on avaldatud 2.c klassi õpilaste Mia Martha Aasaväli, Marianne Veebergi, Mihkel Radala, Eliisa Miadzielese ja Daniel Hilko lemmikretseptid. Õpilaste juhendaja õpetaja Marika Roosileht.

Detsembrikuu „Hea Laps“
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu unistused ja ettevõtmised koos robotitega“ said ergutuspreemiad HEILI ALLJÄRV 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik  ning MIRJAM LINNUKÜTT  ja JARMO LEHTLA 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht. Tööd on ajakirjas ka avaldatud.
Sama konkursi joonistustest on ajakirjas avaldatud veel 2.c klassi õpilase ANNI-MARII AARE, juhendaja õpetaja Marika Roosileht  ja ANNA-LIISA FREI, juhendaja õpetaja Ehte Kurrikoff, tööd.

Novembrikuu Hea Laps
Septembrikuus kirjutati mängudest ning pika loo "Mängin oma sõpradega" eest saab (pea)auhinna (üks viiest)  MARTA SOOSME 4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguseid mänge  mängin koos sõpradega“ saavutasid auhinnalised kohad INDRE KAREL PALMEOS 4. klassist, juhendaja Ehte Kurrikoff ja STEVEN MARKUS LUKJANOV 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Oma lemmiktoitude valmistamisest koostasid vahvad retseptid ja said auhinnalised kohad MIA MARTHA AASAVÄLI, JADE RAJASAAR JA ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
ÕNNITLEME!

Septembrikuus kirjutati mängudest ning pika loo "Mängin oma sõpradega" eest saab (pea)auhinna (üks viiest)  MARTA SOOSME 4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguseid mänge  mängin koos sõpradega“ saavutasid auhinnalised kohad INDRE KAREL PALMEOS 4. klassist, juhendaja Ehte Kurrikoff ja STEVEN MARKUS LUKJANOV 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Oma lemmiktoitude valmistamisest koostasid vahvad retseptid ja said auhinnalised kohad MIA MARTHA AASAVÄLI, JADE RAJASAAR JA ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.