Hea Laps

Ajakiri "Hea Laps"

Jaanuarikuu numbris avaldati järgmiste 7.a klassi õpilaste viie minuti jooksul sündinud esimese lume teemalised piltluuletused:
HELIS KÖHLER, EMMA KÜNNAPU, HANNAH KALJUR, KAROLIN SURVA, ANET IVANOV, SANNA LUISA TÕRV, SERGO MILJAN.

Kirjutise  "MInu lemmikspordiala" eest sai peaauhinna OSKAR MÄNNA 5.b klassist ning kirjutise "Kuidas rõõmustaksin isa" auhinna KEVIN SAVI 4.a klassist.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu lemmikspordiala“ võitsid peaauhinna LAURETE MÄNNIMETS 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik ja ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Samal konkursil said ergutusauhinnad SEBASTIAN JÕGISALU ja OLIVER LAVRINENKO 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik, MIHKEL AREN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht ja REVO MARTEN OJA 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguse kingitusega tahaksid rõõmustada oma isa või vanaisa?“ sai peaauhinna RASMUS GRUPMANN 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.
Ajakirja rubriigis „Ise tehtud- hästi tehtud!“ (lk 42, 43) on avaldatud 2.c klassi õpilaste Mia Martha Aasaväli, Marianne Veebergi, Mihkel Radala, Eliisa Miadzielese ja Daniel Hilko lemmikretseptid. Õpilaste juhendaja õpetaja Marika Roosileht.

Detsembrikuu „Hea Laps“
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Minu unistused ja ettevõtmised koos robotitega“ said ergutuspreemiad HEILI ALLJÄRV 2.a klassist, juhendaja õpetaja Ülle Värnik  ning MIRJAM LINNUKÜTT  ja JARMO LEHTLA 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht. Tööd on ajakirjas ka avaldatud.
Sama konkursi joonistustest on ajakirjas avaldatud veel 2.c klassi õpilase ANNI-MARII AARE, juhendaja õpetaja Marika Roosileht  ja ANNA-LIISA FREI, juhendaja õpetaja Ehte Kurrikoff, tööd.

Septembrikuus kirjutati mängudest ning pika loo "Mängin oma sõpradega" eest saab (pea)auhinna (üks viiest)  MARTA SOOSME 4. a klassist, juhendaja õpetaja Anneli Talviste.
Joonistuste ja kirjutiste konkursil „Missuguseid mänge  mängin koos sõpradega“ saavutasid auhinnalised kohad INDRE KAREL PALMEOS 4. klassist, juhendaja Ehte Kurrikoff ja STEVEN MARKUS LUKJANOV 2.b klassist, juhendaja õpetaja Marju Mei.
Oma lemmiktoitude valmistamisest koostasid vahvad retseptid ja said auhinnalised kohad MIA MARTHA AASAVÄLI, JADE RAJASAAR JA ELIISA MIADZIELES 2.c klassist, juhendaja õpetaja Marika Roosileht.