Olümpiaadid

Lühikirjeldus:

Maakonna inglise keele olümpiaad
8. klasside õpilaste arvestuses

1. koht Kertu ševerev, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo
3. koht Hanna-Ly Aardevälja, juhendaja õpetaja Karen Kiik
5. koht Mae Treve, juhendaja õpetaja Aina Sootla
15. - 16. koht Kirke Kägo, juhendaja õpetaja Evely Siimsoo
20. - 21. koht Andre Oliver Apsolon, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu
31. - 32. koht Samuel Beekman, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu

 
Maakonna geograafiaolümpiaad
7. klasside õpilaste arvestuses
1. koht Hubert Luste  7.c klass

8. klasside õpilaste arvestuses
3. koht Tristan Martti Metsalu
8.b klass
11. koht Kameron Pukka 8.a klass
12. koht Henri Perillus 8.b klass
14. koht Innar Raudsepp 8.c klass
Juhenda õpetaja Signe Soolo

Maakonna ajalooolümpiaad

6. klasside õpilaste arvestuses
10. koht Markus Tiiter 6.b klass

 
7. klasside õpilaste arvestuses
5. koht 7.c Mia Jasson 5. koht
 
8. klasside õpilaste arvestuses
5. koht Tristan Martti Metsalu 8. b klass
9. koht  Ants Markus Kitsingi 8. c klass
13. koht Kameron Pukka 8. a klass

 
9. klasside õpilaste arvestuses
5. koht Triin Sooäär 9. b klass
Juhendaja õpetaja Märt Hallasoo
 
Maakonna muusikaolümpiaad
 
1. koht Karen Zinovjev 8. b klass
2. koht Sandra Plakk 9. b klass
4. koha Kirke Kägo 8. a klass
Juhendaja  õpetaja Tiiu Schüts

Maakonna matemaatikaolümpiaad

6. klasside õpilaste arvestuses
5. – 6 . koht Karola Lee Aasavelt, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
10. – 11. koht Orm Mattias Sieman, juhendaja õpetaja Lea Allika
13. – 15. koht Siim Reimal, juhendaja õpetaja Lea Allika
16. – 17. koht Annabel Narits, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
23. – 24. koht  Heelena-Elis Pärenson, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

5. klasside õpilaste arvestuses
3. – 4 . koht Roosmarii Villems, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
13. – 14. koht Carlis Rak, juhendaja õpeteja Marika Lõhmus
15. – 18. koht Berit Biene, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
15. – 18. koht Marta Roosme, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
22 . – 23. koht Annabel Juhe, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

4. klasside õpilaste arvestuses
3. koht Andreas Lain, juhendaja õpetaja Ülle Värnik
6. – 9. koht Reigo Jaagumann, juhendaja õpetaja Ülle Värnik
10. – 11. koht  Rikomar Luht, juhendaja õpetaja Kati Sagar

7. klasside õpilaste arvestuses
4. - 5. koht Hubert Luste
13. koht Hanna Arulepp
20. - 21. koht Mia Jasson
20. - 21. koht Angely Kaaret
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

8. klasside õpilaste arvestuses
6. - 7. koht Kertu Ševerev
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

Maakonna bioloogiaolümpiaad

6. klasside õpilaste arvestus
3. koht Elise Zinovjev 6.b klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
4. koht Karola Lee Aasavelt 6.c klass, juhendaja õpetaja  Marika Lõhmus
5. koht Helena-Elis Pärenson 6.c klass, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
6. kohtTomi Välimäe 6.b klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
9. koht Kirke Pindmaa 6.b  klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 

7. klasside õpilaste arvestus
1. koht Hubert Luste 7.c klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
3. koht Miia Reet Raabe 7.b klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen
 
8. klasside õpilaste arvestus
4. koht Kameron Pukka 8.a klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
5. koht Kertu Ševerev 8.a klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
6. koht Helis Köhler 8.a  klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
 
9. klasside õpilaste arvestus
8. - 9. koht Anete Raabe 9.c klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
8. - 9. koht Kirsi Talvoja 9.b klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
10. koht Anita Viineloo 9.c klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 
12, koht Elisa Marleen Tummal 9.b klass, juhendaja õpetaja Meeli Savolainen 

Maakonna emakeeleolümpiaad

7. - 8. klasside õpilaste arvestus
I koht Hubert Luste 7.c klass, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
5. koht Andre Oliver Apsalon 8.c klass, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
9. koht Helis Köhler, 8.a juhendaja õpetaja Anneli Talviste
11. koht Kertu Ševerev, 8.a juhendaja õpetaja Anneli talviste
12. koht Kristella Kärner, 7.c klass, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
18. koht Samuel Beekmann, 8.c juhendaja õpetaja Kristi Rikk

9.-10. klasside õpilaste arvestus
I koht Loore Luste 9.c klass, juhendaja õpetaja Aili Avi
III koht Triin Sooäär, 9.b klass, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

Maakonna keemiaolümpiaad

8. klasside õpilaste arvestus
2. koht Tristan Martti Metsalu 8B klass
4. koht Innar Raudsepp 8C klass
5. koht Sanna Luisa Tõrv 8A klass
6.-7. koht Helis Köhler 8A klass
6.- 7. koht Kertu ševerev 8A klass
8. koht Kameron Pukka  8A klass
 
9. klasside õpilaste arvestus
7.-8. koht Anita Viineloo 9C klass
9. koht Kirke Perillus 9C klass
10. koht Loore Luste 9C klass
11. koht Kirsi Talvoja 9B klass
 
Juhendaja õpetaja Reet Libe

Maakonna füüsikaolümpiaad
8.klasside õpilaste arvestus
1. - 2. koht Sanna Luisa Tõrv 8. a klass
1. - 2. koht Kertu Ševerev 8. a klass
3.-7. koht Helis Köhler 8. a klass
3.-7. koht Kameron Pukka 8. a klass
3.-7. koht Mery-Lii Norak 8. c klass
3.-7. koht Innar Raudsepp 8. c klass
8. koht Tristan Martti Metsalu 8. b klass
9. koht Hanna-Ly Aardevälja 8. b klass

9. klasside õpilaste arvestuses
4. koht Loore Luste 9. c klass
5. - 6. koht Kirsi Talvoja 9. b klass
7. koht Triin Sooäär 9. b klass
8. koht Anita Viineloo 9. c klass
9. koht Sandra Elisee Juhkam 9. c klass
10. koht Elisa Marleen Trummal 9. b klass
11. koht Georg Lee 9. c klass

Juhendaja õpetaja Ella Põder

2018. 2019. õppeaata

Maakondlik käsitöö olümpiaad
2. koht Hanna Toater

Maakondlik kodunduse olümpiaad 
5. koht Annika Krais

Juhendaja õpetaja Maigi Martjak

Maakondlik informaatikaolümpiaad
4.-5. klasside õpilaste vanuseastmes
1. koht Annabel Makotkina (5.b)
7. - 8. koht Andreas Põllumäe (5.a)
17. koht Rannet Palmsar (5.b)

6. - 7. klassi õpilaste vanuseastmes
1. koht Anet Ivanov 7. a klass
2. koht Sanna Luisa Tõrv 7. a klass
3. koht Henri Perillus 7. b klass
4. koht Annika Pent 7. b klass

8. - 9. klassi õpilaste vanuseastmes
1. koht Andero Lavrinenko 9. c klass
2. koht Mirko Martjak 9. b klass
4. - 5. koht koht Triin Sooäär

Juhendaja õpetaja Laine Aluoja

8.klasside maakondlik inglise keele olümpiaad

14.-15. koht  Mia Anderson 8.C, juhendaja õpetaja Karen Kiik 
16.-17. koht Kristen Niidla 8.B, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu  
20. koht  Elisa Marleen Trummal 8.B, juhendaja õpetaja Karen Kiik   
22.-23.koht  Kryslin Rass 8.B, juhendaja õpetaja  Karen Kiik   
24. koht  Mirtel Ani 8.C, juhendaja õpetaja  Karen Kiik  
26.-27. koht  Andra Stamm 8.C, juhendaja õpetaja Tõnis Ohu  

Maakondlik saksa keele olümpiaad
 
2. koht Mia-Maria Männi  9.a
3. koht Trinity Jõgisalu  9.c
Juhendaja  õpetaja Jaanika Eik

Maakondlik inimeseõpetuse olümpiaad

5. klasside õpilaste vanuseastmes 
Elise Zinovjev 5.b - 5. koht
Karolin Oja 5.c - 8. koht

6. klasside õpilaste vanuseastmes
Laura Perillus 6.c - 7. koht
Claudia Kora 6.b  - 9. koht

7. klasside õpilaste vanuseastmes
Mae Treve 7.b - 10. koht
Kameron Pukka 7.a - 11. koht

8. klasside õpilaste vanuseastmes
Triin Sooäär 8.b - 2. koht
Kirke Perillus 8.c - 5. koht

Juhendaja õpetaja Aina Sootla

KÄNGURU 2019

                            Klass Punktid Koht
Daniel Kasemägi    2    59       1929
Eliisa Miadzieles     2    65       1246
Heili Alljärv             2    46    3653
Henri Veere           1    61    1681
Karlis Lips             2    41    4293
Katarina Risko      1    52    2797
Kateriina Kurvits    1    55    2425
Kaur Ivanov           1    45    3791
Keilin Kägu           1    46    3653
Laura Alissa Juhkam    1    38    4678
Mari Roosme       2    67    1036
Marina Jasson    1    48    3373
Oliver Lavrinenko   2    52    2797
Oskar Villems    1    37    4777
Rasmus Grupmann    2    56    2278
Roosi Põllu    1    55    2425
Sander Ojasaar    2    54    2554
Andre Eensoo    3    74    1328
Andreas Lain    3    72    1510
Annabel Juhe    4    37    5690
Berit Biene    4    95    212
Carlis Rak    4    79    931
Elisabeth Mücker    4    42    5196
Jan-Erik Liiders    4    51    4104
Jan-Marten Marrandi    3    58    3177
Johanna Kalberg    3    71    1619
Kevin Savi    4    52    3989
Kiur Pindmaa    3    64    2425
Kristiina Theresa Miller    4    47    4616
Maiko Toomsalu    3    73    1400
Mihkel Laur    4    40    5425
Reigo Jaagumann    3    76    1175
Rikomar Luht    3    46    4743
Robert Zinovjev    3    47    4616
Roosmarii Villems    4    76    1175
Angely Kaaret    6    68    2220
Elise Zinovjev    5    64    2551
Hanna Arulepp    6    51    3668
Hubert Luste    6    139    21
Joonas Kalberg    5    39    4578
Karl Markus Rand    6    47    3967
Kristella Kärner    6    78    1531
Lisette Mättas                6    63    2635
Mia Jasson                    6    74    1777
Orm Mattias Siemann    5    70    2076
Rannet Palmsaar         5    49    3809
Siim Reimal                  5    60    2893
Sofiko Särkinen           6    67    2300
Tomi Välimäe               5    55    3337
Trevor Vaks                 6    38    4643
Hannes Aasavelt         8    67    2516
Innar Raudsepp          7    90    1174
Kirke Perillus               8    91    1121
Loore Luste                8    116    262
Raiko Norak                8    60    2942
Tristan Martti Metsalu    7    64    2710
Andero Lavrinenko    9    102    78
Jakob Järve               9    72    560
Kasper Koiduste       9    70    643
Markus Tammoja       9    51    1564
Mia-Maria Männi       9    58    1185
Sander Deket           9    37    2237

 

Maakondlik geograafiaolümpiaad

7. klass
III koht Tristan Martti Metsalu (7.b)
7. Innar Raudsepp (7.c)
9. Sergo Miljan (7.a)
 
8. klass
I koht Loore Luste (8.c)
12. Elisa Marleen Trummal (8.b)
13. Triin Sooäär (8.b)
 
9. klass
I koht Andero Lavrinenko (9.c)
II koht Rasmus Salum (9.a)
III koht Markus Tammoja (9.c)
6. koht Reio Treve (9.b)
 
Juhendaja õpetaja Piret Ohu

Maakondlikul 8. klasside õpilaste vene keele olümpiaad
1. koht Anita Viineloo 8.c klass, juhendaja õpetaja Ella Põder
5. koht Sandra Plakk 8.b klass, juhendaja õpetaja Maive Mänd

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

4. klass
3. koht Roosmarii Villems
4.b klass, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
5. - 7.  koht Carlis Rak 4.c klass, juhendaja õpetaja Lea Allik
18. - 21. koht Berit Biene 4.b klass, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

5. klass
7. koht Karola Lee aasavelt 5.c klass, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
11. - 13. koht Elise Zinovjev 5.b klass, juhendaja õpetaja Elve Jaansalu
14. koht Romet Nurmsalu 5.c klass, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus

6. klass
1. koht Hubert Luste
6.c klass, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
9. - 10. koht Angely Kaaret 6.c klass, juhendaja õpetaja Marika Lõhmus
23. koht Hannaa Arulepp 6.b klass, juhendaja õpetaja Lea Allik

7. klass
2. koht Kertu Ševerev
7.a klass

11. koht Helis Kõhler 7.a klass
18. - 19. koht Karen Zinovjev 7.b klass
Juhendaja õpetaja Laine Aluoja
8. klass
6. - 7. koht Loore Luste 8.c klass
13. koht Kirke Perillus 8.c klass
Juhendaja õpetaja Lea Allik
9. klass
1. koht Andero Lavrinenko
9.c klass
7. koht Kasper Koiduste 9.a klass
8. koht Mia-Maria Männi 9.a klass
Juhendaja õpetaja Elve Jaansalu

Maakondlik õigekirjakonkurss

5. klasside arvestuses
    Karola Lee Aasavelt 4. koht (juhendaja õpetaja Aili Avi)
    Elise Zinovjev 5. koht (juhendaja õpetaja Anneli Talviste)
6. klasside arvestuses
    Hubert Luste 3. - 4. koht (juhendaja õpetaja Kristi Rikk)
    Miia Reet Raabe 5. koht (juhendaja õpetaja Eve Laur)
7. klasside arvestuses
    Andre Oliver Apsalon 3. koht (juhendaja õpetaja Eve Laur)
    Helis Köhler 5. koht (juhendaja õpetaja Anneli Talviste)
8. klasside arvestuses
    Elisa Marleen Trummal 4. - 6. koht (juhendaja õpetaja Kristi Rikk)
    Loore Luste 7. koht (juhendaja õpetaja Eve Laur)
9.klasside arvestuses
    Andero Lavrinenko 1. koht
(juhendaja õpetaja Anneli Talviste)
    Mia-Maria Männi 3. koht (juhendaja õpetaja Kristi Rikk)
    Lisete Taube 6. - 8. koht (juhendaja õpetaja Kristi Rikk)
    Saale Liisbet Tõrv 9. koht (juhendaja õpetaja Anneli Talviste)

Maakondlik bioloogiaolümpiaad

6. klass
1. koht Hubert Luste 6.c, juhendaja õpetaja Anu Jüris
2. koht Miia Reet Raabe 6.b, juhendaja õpetaja Piret Ohu
3. koht Mia Jasson 6.c, juhendaja õpetaja Anu Jüris

7. klass
2. koht Helis Köhler 7.a
3. koha Kertu Ševerev 7.a

8. klass
6. koht Anita Viineloo 8.c

9. klass
5. koht Andero Lavrinenko 9.c
8. koht Cätlin Taimre 9.b
9. koht Rasmus Salum 9.a

7. - 9. klasside õpilaste juhendaja õpetaja Meeli Savolainen

Maakondlik eesti keele olümpiaad
7. - 8. klass
1. koht LOORE LUSTE 8.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
8. koht IDA LILL PÕLLU  7.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
9. koht KERTU ŠEVEREV 7.a, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
11. - 12. koht ELISA MARLEEN TRUMMAL 8, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
13. - 14. koht ANDRE OLIVER APSOLON 7.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
15. - 16. koht HELIS KÖHLER 7.a, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
19. koht MIRTEL ANI 8.c, juhendaja õpetaja Eve Laur
26. koht MAE TREVE 7.b, juhendaja õpetaja Aili Avi

9. - 10. klass
1. koht MIA-MARIA MÄNNI 9.a, juhendaja õpetaja Kristi Rikk
4. koht SAALE LIISBET TÕRV 9.c, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
6. koht ANDERO LAVRINENKO 9.c, juhendaja õpetaja Anneli Talviste
9. - 11. koht KAIA HELENA PÄRNPUU 9.a, juhendaja õpetaja Kristi Rikk

Maakondlik keemiaolümpiaad

9. klasside õpilaste arvestuses
1. koht koht Andero Lavrinenko 9c
4. koht Kasper Koiduste
5. koht  Kaia Helena Pärnpuu
6. koht Mia Maria Männi

8. klasside õpilaste arvestuses
6. koht Kirsi Talvoja
7. koht Kirke Perillus
8. koht Anita Viineloo
9. koht Triin Sooäär

Juhendaja õpetaja Reet Libe

Maakondlik loodusteadusteolümpiaad

3. koht Kirsi Talvoja 8.b
6. koht Triin Sooäär 8.b 
7. koht Elisa Marleen Trummal  8.b

Juhendajad õpetaja Ella Põder, Piret Ohu, Meeli Savolainen, Reet Libe

Maakondlik füüsikaolümpiaad

9. klasside õpilaste arvestuses
1. koht koht Andero Lavrinenko 9c
3. koht Rasmus Salum 9a
4.- 5. koht Kasper Koiduste 9a
6. koht Andreas Nurmsalu 9b
7. koht Trinity Jõgisalu 9c
8. koht Jander Metsma 9b

8. klasside õpilaste arvestuses
3. koht Loore Luste 8c
5. - 7. koht Triin Sooäär 8b
5. - 7. koht Ove-Rasmus Radala 8c
5. - 7. koht Georg Lee 8c
8. koht Elisa Marleen Trummal 8b

Juhendaja õpetaja Ella Põder