Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Üritused Huvitegevus

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. trimester(4)

Türi Põhikool 10

I kooliaste

kell 8.00
Klassijuhatajatund
kell 9.00
Mälumäng
kell 10.00
Söömine
kell 10.30
TPK 10 kujundi loomine kooliõuel

II ja III kooliaste

kell 8.00
Klassijuhatajatund
kell 9.00
Mälumäng (võimlas)
kell 10.00
GPS - kunst - "TPK 10" kujundi loomine
kell 11.00 
II kooliaste söömine
kell 11.30
III kooliaste söömine
 

Sulge

AJAKAVA

7. SEPTEMBER
10.00            
PENDELTEATEJOOKS 2-9 kl.
10.30            
2.-3. kl. T RÕNGAJOOKS
2.-3. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. T TÄPSUSJOOKS
4.-6. kl. P NOOLEVISE
7.-9. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. P DISCGOLF
10.45
2.-3. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
2.-3. kl. P RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. T NOOLEVISE
4.-6. kl. P TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. T DISCGOLF
7.-9. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
11.00            
2.-3. kl. 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. P RASKUSHEIDE
4.-6. kl. T HÜPPEPALL
11.15        
4.-6. kl. P 2021m. JOOKS
7.-9. kl. T RASKUSHEIDE
7.-9. kl. P TAKISTUSRIBA
12.00                 
2. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
3.-4. kl. KÖIEVEDU
5.-6. kl. KORVPALLI VISKED
7.-9. kl. KURIKAMATS
13.00                 
2. kl. KORVPALLI VISKED
3.-4. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
5.-6. kl. KURIKAMATS
7.-9. kl. KÖIEVEDU

 

1. klasside õpilased võistlevad 
täpsusjooksus (individuaalne võistlus)
korvpalli visetes (võistkondlik võistlus)
paigalt kaugushüppes (võistkondlik võistlus)

 

Sulge

8. SEPTEMBER
9.00            
RINGTEATEJOOKS 2-9 kl.
9.30        
2.-3. kl. T TAKISTUSRIBA
2.-3. kl. P HÜPPEPALL
4.-6. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl. P DISCGOLF
7.-9. kl. T TÄPSUSJOOKS
7.-9. kl. P NOOLEVISE
9.45        
2.-3. kl. T HÜPPEPALL
2.-3. kl. P TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. T DISCGOLF
4.-6. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. T NOOLEVISE
7.-9. kl. P TÄPSUSJOOKS
10.00            
2.-3. kl. T TÄPSUSJOOKS
2.-3. kl. P DISCGOLF
4.-6. kl. T RÕNGAJOOKS
4.-6. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. T 2021m. JOOKS                                
10.15                          
2.-3. kl. T DISCOLF
2.-3. kl. P TÄPSUSJOOKS    
4.-6. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
4.-6. kl. P RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P 2021m. JOOKS                           
10.45                 
2.-3. kl. T PAIGALT KAUGUSHÜPE
2.-3. kl. P NOOLEVISE
4.-6. kl. T TAKISTUSRIBA
4.-6. kl. P HÜPPEPALL
7.-9. kl. T RÕNGAJOOKS
7.-9. kl. P PABERLENNUKI LENNUTAMINE
11.00                           
2.-3. kl. T NOOLEVISE
2.-3. kl. P PAIGALT KAUGUSHÜPE
4.-6. kl.  T 2021m. JOOKS
4.-6. kl. P TAKISTUSRIBA
7.-9. kl. T PABERLENNUKI LENNUTAMINE
7.-9. kl. P RÕNGAJOOKS
11.30                           
2. kl. KURIKAMATS
3.-4. kl. KORVPALLI VISKED
5.-6. kl. KÖIEVEDU
7.-9. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
12.30                           
2. kl. KÖIEVEDU
3.-4. kl. KURIKAMATS
5.-6. kl. PAIGALT KAUGUSHÜPE
7.-9. kl. KORVPALLI VISKED

1. klasside õpilased 
matkavad koos klassijuhatajaga 2021m. 

Sulge

Jooks toimub ümber Türi tehisjärve!

Registreerimine 19.15 (kogu võistkond peab olema registreerumas (3T + 5P),
pärast registreerimist lähevad õpilased oma teatevahetuse punkti (igasse punkti 2 jooksjat).
Esimesel võistlejal taskulamp ja viimasel (kaheksandal jooksjal) number.

Aga kõige olulisem info on, et eelnevalt peab võistkond omavahel tutvuma ja selgeks tegema, kes on tema klassi õpilane, sest neid juhuseid kus teatepulk antakse vale klassi õpilasele või krabatakse paralleelklassi õpilase käest on OI-OI KUI PALJU OLNUD!!!!!

 

 

Sulge
1. trimester
täna, 25.september
Osavõtjad

1. Aava, Elena

2. Ammer, Andree

3. Arulepp, Hanna

4. Biene, Berit

5. Eller, Markus Marten

6. Hiis, Mirjam

7. Jasson, Mia

8. Kasemägi, Ove-Markus

9. Kass, Iris Maria

10. Kolk, Kairit

11. Luste, Hubert

12. Miller, Hanna Katariina

13. Nazarenko, Laura Maria

14. Pindmaa, Kirke

15. Pärenson, Helena-Elis

16. Raabe, Miia Reet

17. Sirel, Lisette

18. Zinovjev, Elise

19. Teetsov, Marten

20. Villems, Roosmarii
Sulge