Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Üritused Huvitegevus

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. trimester(9)

Tarkusepäeva aktus

kell 11.00

meie uue õppehoone siseõues.

2. - 8. klasside õpilased kogunevad kooli siseõuel olevatele trepiastmetele kell 10.55.
1. ja 9. klasside õpilased kogunevad spordihoone staadioni poolse ukse juurde kell 10.45.
Sulge



Roosna-Allikul toimub KEAT võitlus.
 
Meie koolist osalevad:
7. a klass
Andreas Põllumäe
Orm Mattias Siemann
Lysett Kõnnusaar
Mirtel Tarius
 
7. b klass
Elise Zinovjev
Annabel Makotkina
Iris Maria Kass
Mirjam Hiis
Kärolyn Metsalu
Tomi Välimäe
Brenet Junolainen
Oskar Männa
 
7. c klass
Sofia Karilaid
Katriin Kivi
Joonas Köhler
Kristjan Tobias Nurk
Sulge

 4.-9. klasside õpilaste

Madisepäeva jooks  toimub Türi tehisjärve ääres.

Võistlevad 4.-9. klasside õpilased, igast klassist üks 8 liikmeline võistkond.

Võistkonnas on 5 poissi ja 3 tüdrukut, vajadusel võib poisse tüdrukutega asendada.

Kaasa taskulamp.

19.15 Registreerimine Türi tehisjärve ääres

19.30 Madisepäeva jooks

20.00 Autasustamine

Võistlejate asukohad Madisepäeva jooksul

Sulge

Ellen Niiduga Midrimaale
koolivoor
1. tund 1. - 3. klass
2. tund 4. - 6. klass
 
AULAS
Sulge

Meie kooli õpilaste ja lastevanemate  perepäev

kell 18.00

Sulge

Kell 11.00 

7. - 9. klasside õpilastele mälumäng,

mida korraldavad TÜG-i õpilased Kasper Koiduste ja Markus Salum.

Sulge

Distantsõppe päev.

Õppematerjalid on eKoolis

Sulge
2. trimester(3)

Korvapalli õppimise tunnid

2. tund 8:55 - 9:40         3B ja 2C
3. tund 10:00 - 10:45     3C ja 2A
4. tund 11:05 - 11:50      2B ja 3A
5. tund 12:10 - 12.55      4-5 kl tüdrukud

Sulge


Päikeselist vaheaega!

Kohtume 1. märtsil

1. - 4. klasside ja väikeklasside õpilased koolis

5. - 9. klasside õpilased veebis

Tunniplaan

 
Sulge
3. trimester(7)

10. lennule lõpukell

9. klasside tunniplaan:

1 tund 

I klassi klassijuhatajaga 

9.a klass Kati Sagar (ruum 108)

9.b klass Maire Mardla (ruum 207)

9.c klass Eva Mager (ruum 110)

2. tund 

Lemmiktund

9.a - füüsika

9.b - geograafia

9.c Ühiskonnaõpetus

3. tund

Lemmiktund 

9.a Ühiskonnaõpetus

9.b Inglise keel (Karen/Aina)

4. tund

Puu istutamine + ühispilt

12.15 AKTUS kooli sisehoovis

 

 

Sulge

Põhikooli eesti keele eksam kell 10.00

Sulge

Loovtööde kaitsmine

kell 10.45

ruumis 217

10.45- 11.00      Anneli Aavola

11.00- 11.20       Kermo Lukas

11.20- 11.40       Miia Reet Raabe

11.40- 12.00       Laura Maria Nazarenko

12.00- 12.20       Markus Vaik

12.20- 12.40       Aimar Roosileht

13.00- 13.20       Kristjan Kangur

13.20- 13.40       Lisette Mättas, Kristella Kärner

13.40- 13.50       Rahel Ulp, Kertu Haug

13.50- 14.10       Hubert Luste, Chrystian Mairold Saarse

14.10-14.30        Heti- Ann Talviste, Elena Aava

14.30-14.45        Henri Lillemets

14.45-  15.00      Andree Ammer, Kert Kiik

Sulge

Põhikooli matemaatika eksam kell 10.00

Sulge

Põhikooli valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses või inglise, saksa või vene keeles võõrkeelena

kell 10.00

Sulge

AKTUSED
 

Kell 8.00 I kooliaste aktus 

Kell 8.55 II kooliastme aktus

Kell 10.00 III kooliastme aktus

Sulge