* Detsembi Hea Lapse ajakirjas on rõõmusõnum oktoobrikuus välja kuulutatud raamatukoguteemalise jutuvõistluse kohta, kus preemiasaajate hulgas on MARTIN RAUDSEPP 5.c klassist, kelle lugu "Raamatukogus" on avaldatud lk 14 (juhendaja õpetaja Anneli Talviste). 

* Minecrafti autoportreede joonistusvõistluse auhinna sai STEVEN VARBLANE 3.c klassist (juhendaja õpetaja Marika Roosileht) ja EMMA BEEKMANN 5.c klassist (juhendaja õpetaja Anneli Talviste).

Žürii valis välja portreed, mis leidsid äratrükkimist pildigaleriis:
MEHIS JAANISK ja MELISSA TOOME 5.c (juhendaja õpetaja Anneli Talviste);
 KRISTELLE FREI ja ADELE PAAS 3.c (juhendaja õpetaja Marika Roosileht).
 
Hea Lapse Klubi leheküljel on meenutus septembrikuisest sügispeost, kus osalesid EMILI TEESALU 6.b, ROOSI PÕLLU ja MARTIN RAUDSEPP 5.c klassist.
Ajakirjas on ära trükitud LISETTE SIRELi muinasjutt "Riki", mis pälvis juunis Sten Roosi muinasjutuvõistlusel Risto Järve auhinna.
Rubriigis "Järjehoidja" on Leelo Tungla raamatule "Varesele valu" kirjutanud arvustuse MARTA ROOSME 8.a (juhendaja õpetaja Anneli Talviste).

* Septembrikuu ajakiri Hea Laps kuulutas välja joonistamiskonkursi "Minecrafti autoportreed". Töid laekus väga palju ning auhinnasaajad otsustas  fortuuna. Loosiõnn naeratas 3.c klassi õpilasele Steven Varblasele. Lisaks sellele on ajakirja novembrikuu numbris ilmunud joonistuste galeriis avaldatud Adele Paasi ja Kristelle Frei tööd. 
Õpilaste juhendaja Marika Roosileht.

 

* Üle-eestiline lasteajakiri Hea Laps on pakkunud kaastööd noortele raamatuarvustajatele. On meil ju raamatukogude aasta, seetõttu hea meel, kui kellelgi esimene kirjutis sel moel ka trükivalgust näeb. Kesknädalal tähistasime just karude kooli kaasamise päeva, seepärast on rõõm teada anda, et ROOSI PÕLLU (5.c) karuteemalise raamatu " Nässu ja kohutavalt kole kummik" arvustus ilmus just nüüd oktoobrikuus.
Loe arvustust SIIT
Juhendaja Anneli Talviste

 

* Septembrikuu ajakirjas avaldati Marta Roosme (8.a) luuletus "Muutused koolis", mis
tõi meepealinnas Karksi-Nuias korraldatud mesilasteemaliselt luulevõistluselt 7. - 9.
klasside arvestuses esikoha.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste

 

* Suvel ilmunud juuli- ja augustinumbris avaldati "Järjehoidja" rubriigis meie kooli
lugemishuviliste õpilaste raamatuarvustused, autoriteks Karolin Valk 5.c
klassist, Emili Teesalu ja Mari Roosme 6.b klassist.
Juhendaja õpetaja Anneli Talviste